مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

شرایط ثبت نام در سهام عدالت/ مهلت ثبت نام تا 30 شهریور


مجله اینترنتی راه ما: راهنمای ثبت نام در سامانه سهام عدالت به نشانی samanese.ir در باره امکان ثبت نام مشمولان سهام عدالت مطالب تازه ای دارد؛ اگر تا کنون برای ثبت نام اقدام نکرده اید برای راهنمایی شما مطالبی به شرح زیر تهیه شده است:

منتشر شده در تاریخ 1396/06/22 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اقتصادی: سهامداران می توانند با مراجعه به سایت samanese.ir و انجام مراحل زیر صورت وضعیت خود را مشاهده و شماره شبا بانکی خود را ثبت کنند:
ابتدا باید در نوار آدرس مرورگر وب خـود سامانه samanese.ir تایـپ نماییـد و وارد آن شوید.
برای استفاده از سامانه عدالت می بایست از مرورگرهای وب ،   مانند: فـایر فـاکس و گوگـل کـروم و یـا کرومیـوم استفاده نمایید.
پس از ورود به سامانه وارد صفحه زیر خواهید شد :
در صفحه بعدی کد ملی خود را همانند شکل زیر در کادر سفید وارد نمایید.
در این مرحله باید مشخصات خود را در ۴ صفحه ( مطابق ذیل ) تکمیل نمایید، با کلیک بر روی هر صفحه روی ادامه کلیک نمایید:
در این مرحله باید اطلاعاتی را که در مرحله قبل وارد کرده اید را تأیید نمایید .
در صورت وجود اشکال روی " اصلاح " و در صورت تأیید روی ادامه کلیک نمایید .
در این مرحله  "صورت وضعیت دارایی" یا " صورتحساب تسویه اقساط سهام عدالت " مشمول برای کدملی وارد شده مطابق شکل زیر نمایش داده می شود:
در صفحه ذیل از حداقل ۱۰ هزار تومان تا حداکثر معادل مبلغ باقیمانده ارزش اولیه سهام تخصیصی که در صورتحساب شما درج شده اسـت را درج نموده و بر روی ثبت نهایی کلیک نمایید :
قبض شما که همانند شکل زیر می باشد صادر شده و شما می توانید از طریق مراجعه با بانک ملی آن را پرداخت نمایید.
برای دریافت سود سهام عدالت باید شماره شبای خود را در قسمت "ثبت شماره شبا بانکی"مطابق ذیل ثبت نمایید:
پس از ثبت شماره شبای خود در سهام عدالت، اگر حساب بانکی و شماره شبا مشکلی نداشته باشد، سامانه سهام عدالت در مرحله آخر وضعیت تایید شماره شبا بانکی را تایید و ثبت نهایی شد اعلام می کند.
اگر شخصی برای سهام عدالت ثبت نام نشده یا نکرده‌، باید صبر کند تا ثبت نام سهام عدالت ۹۶ اعلام شود و سامانه سهام عدالت برای افراد جدید فعال گردد.
رییس سازمان خصوصی‌سازی - در این‌باره می‌گوید تا زمانی که ساماندهی ثبت نام شدگان قطعی که تعدادشان ۴۹ میلیون و ۲۲۶ هزار و ۱۹۳ نفر است انجام نشود، سازمان خصوصی‌سازی به فکر ثبت نام جدید نخواهد بود. او، در شرایط فعلی که باید سهام  ۴۹ میلیون و ۲۲۶ هزار و ۱۹۳ نفر ساماندهی شود، کار سخت و حتی شاقی است که فایل جدیدی برای ثبت نام سهام عدالت باز شود.
..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است