مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

بررسی پیش‌نویس لایحه قانون جامع انتخابات شوراها


عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از تشکیل کمیته‌ای در کمیسیون متبوع خود برای بررسی پیش‌نویس لایحه قانون جامع انتخابات خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/22 - 5 ماه پیش
خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از تشکیل کمیته‌ای در کمیسیون متبوع خود برای بررسی پیش‌نویس لایحه قانون جامع انتخابات خبر داد.
محمد محمودی شاه‌نشین عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه پیش‌نویس قانون جامع انتخابات در اختیار کمیسیون شوراها قرار گرفته، گفت: در همین راستا کمیته‌ای در کمیسیون شوراها برای بررسی این پیش‌نویس تشکیل شده است.
وی با بیان اینکه کمیته تشکیل شده در حال بررسی آسیب‌ها و خلا‌های قانونی در بحث انتخابات است، ادامه داد: همزمان نیز دولت در حال تدوین لایحه جامع انتخابات است تا آن را به مجلس ارائه کند.
نماینده مردم شهرقدس و شهریار در مجلس با تاکید بر اینکه گزارش کمیته تشکیل شده در مجلس برای اعمال نظر در لایحه جامع انتخابات در اختیار دولت قرار داده می‌شود، افزود: نمایندگان سعی دارند پیش از ارائه لایحه قانون جامع انتخابات به مجلس، مشکلات این طرح که در پیش‌نویس آن وجود دارد را به دولت منعکس کنند تا در متن نهایی آن برطرف شود.
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس اظهار داشت: دولت احتمالاً تا اوایل آبان‌ماه این لایحه را به مجلس ارائه کند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است