مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

برانکو تدبیری خاص در تعویض ها دارد


پیشکسوت پرسپولیس درباره تعویض‌های برانکو گفت: برانکو تدابیر خاص خودش را در مورد تعویض‌هایش دارد که خوشبختانه همیشه جواب داده است، هم در بازی رفت و هم رد بازی برگشت.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/22 - 4 ماه پیش
خبرگزار میزان: رضا شاهرودی در خصوص پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان در مرحله یک‌چهارم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. قبلا هم گفته بودم می‌توانیم این تیم را شکست دهیم. جای تشکر داره از تمام بازیکنان و کادر فنی که با تمرکز بالا وارد بازی شدند و شادی را به ملت ایران هدیه دادند.
وی در مورد اخراج کامیابی‌نیا در دقیقه 11 بازی گفت: حساسیت بالای بازی منجر به اشتباه کامیابی‌نیا و اخراج او شد. بعد از اخراج او فشار زیادی روی تیم بود ولی بچه‌ها توانستند به خوبی جای او را پر کنند.
پیشکسوت پرسپولیس درباره تعویض‌های برانکو گفت: برانکو تدابیر خاص خودش را در مورد تعویض‌هایش دارد که خوشبختانه همیشه جواب داده است، هم در بازی رفت و هم رد بازی برگشت. دیدیم که منشا در هر 2 بازی تعویض و در هر 2 برای پرسپولیس گل زد.
شاهرودی در پایان در خصوص دیدار بعدی این تیم مقابل الهلال گفت: من به این پرسپولیس امید دارم. حق این بازیکنان و کارد فنی قهرمانی است و ان‌شاءالله به این مهم دست پیدا می‌کنند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است