مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

پارس طلاییه باید تمامی بدهی‌ها را گردن بگیرد


مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران میگوید لازم نیست شرکت پارس طلاییه تمامی بدهی های باشگاه نفت را در یک ماه آینده بدهد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/22 - 5 ماه پیش
ایسنا: پس از واگذاری باشگاه نفت تهران به شرکت پارس طلاییه، اداره کل ورزش و جوانان استان تهران مجوز موقت یک ماهه برای باشگاه نفت به نام این شرکت صادر کرد تا پس از اینکه شرکت پارس طلاییه تضمین های لازم را به اداره کل داد، مجوز فعالیت یک ساله برای این باشگاه به نام شرکت پارس طلاییه صادر شود.
در چند روز گذشته در خصوص این تضمین ها ابهاماتی بوجود آمده بود که رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در گفت و گویی با برنامه ایستگاه ورزش اظهار کرد: ما یک ماه به شرکت پارس طلاییه فرصت دادم تا کلیه بدهی های باشگاه را مدیریت کند. در این بخش سه بحث وجود دارد. نخست اینکه، برخی از بدهی ها اصلا لازم نیست امروز پرداخت شود و تا پایان فصل فرصت دارند. قانون به آن ها اجازه می‌دهد که تا پایان فصل این کار را انجام دهند. دوم اینکه برخی از بدهی ها تنها ادعا است. افراد ادعا که فلان مقدار طلبکارند ولی باید مدارک ادعایشان را ارائه دهند. سوم اینکه برای من پرداخت بدهی ملاک نیست. برای من نامه ای از سازمان دارایی قابل قبول است که در آن اعلام شده باشد مالک جدید بدهی را گردن گرفته و هیچ بدهی گردن مالک قبلی نیست. شرکت پارس طلاییه باید تضمین های لازم را به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران بدهد تا اداره کل قبول کند که شرکت پارس طلاییه پرداخت تمام بدهی ها را گردن گرفته است.
او افزود: مهم این است که تعهدات پرداخت بدهی به افراد مدیریت شود. آن ها باید مستنداتی بدهند که مثلا با بازیکنی توافق کردند که بخشی از طلب این بازیکن را در فلان تاریخ و بخش دیگر را در زمان دیگری پرداخت میکنند. این برای ما کافی است و لازم نیست که در این یک ماه کل بدهی باشگاه نفت را پرداخت کنند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است