مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

لاهوتی: ثابت کنید پسرم شهردار شده است


بعد از ماجرای افشای سمت ها و پست هایی که فرزندان مسئولین کشور آن را دریافت کرده اند این‌بار نوبت به فرزند مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مجلس، یعنی کمیل لاهوتی رسید.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/21 - 5 ماه پیش
روزنامه آفتاب یزد:  بعد از ماجرای افشای سمت ها و پست هایی که فرزندان مسئولین کشور آن را دریافت کرده اند این‌بار نوبت به فرزند مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مجلس، یعنی کمیل لاهوتی رسید.
هرچند پیش‌تر هم ادعا شده بود به غیراز کمیل، فریبرزلاهوتی شهردارکومله، حسین لاهوتی شهردار کلاچای جمشیدلاهوتی رئیس آموزش وپرورش لنگرودو فرهادلاهوتی مشاورفرماندارلنگرود شده بودند.
در موج منفی که نسبت به فرزندان مسئولین ایجاد شده است اعلام شد که کمیل لاهوتی فرزند نماینده لنگرود نیز به سمت شهرداری چمخاله دست یافته است این در حالی بود که پیش‌تر پدر او یعنی مهرداد لاهوتی این موضوع را تکذیب کرده بود اما در برخی از سایت ها اعلام شد علیرغم تکذیب پدر، پسر ردای شهرداری برتن کرده است.
برای روشن شدن این موضوع از شخص مهرداد لاهوتی دراینباره پرسیدیم. وی که به شدت ازادامه این جو ناراضی است با اعلام اینکه اصلا حوصله و علاقه ای به صحبت‌کردن دراین‌باره ندارد به آفتاب یزد گفت: "شما هر حکمی درزمینه دریافت سمت یا پستی پیرامون پسر من دیدید آن را به من نشان دهید من خودم به شما یک سکه می دهم " این تنها جمله‌ای بود که مهرداد لاهوتی پیش از قطع کردن تلفن به ما گفت.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است