مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

حذف خانواده بزرگترین مشکل ما در تربیت دانش‌آموزان است


مجله اینترنتی راه ما: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: مشکل ما در بحث تربیت از آنجا شروع شد که خانواده‌ها را حذف کردیم چرا که بیشترین کار تربیتی در خانواده انجام می‌شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/21 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اجتماعی: عباسعلی باقری اظهار کرد: تربیت انسان‌ها کار بزرگی است که پیامبران نیز برای این هدف فرستاده شدند.
وی افزود: آموزش و پرورش به‌تنهایی نمی‌تواند کار تربیت را عهده‌دار شود, برای تربیت ابتدا باید دانش‌آموز را جذب کنیم و معلمی موفق است که بتواند دانش‌آموز را به‌سمت خود جذب کند. در بحث تربیت نقش والدین, معلمان, تشکل‌ها مانند بسیج و انجمن اسلامی دانش‌آموزان بسیار مهم است.
باقری ادامه داد: مشکل ما از آنجا شروع شد که خانواده‌ها را حذف کردیم، بیشتر تربیت در خانواده انجام می‌شود و حتی از قبل تولد نقش دارد.
میثم نعمتی مسئول سابق اتحادیه انجمن اسلامی شهر تهران، گفت: 500 انجمن اسلامی دانش‌آموزی کیفی در شهر تهران داریم که تعداد آنها از مدارس کمتر است.
وی افزود: اگر می‌خواهیم مربی کیفی و محتوای ویژه در بخش تربیتی داشته باشیم اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان می‌تواند کمک کند.
مسئول سابق اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهر تهران، گفت: 150 فارغ‌التحصیل دختر و پسر داریم که ظرفیت خوبی برای مربی‌شدن دارند و در 5 سال اخیر کار ویژه تربیتی را شروع کردیم و فارغ‌التحصیلان آن می‌توانند به مجموع مربیان اضافه شوند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است