مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

قرائت گزارش تصادفات سالانه پس از تعطیلات مجلس


رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر این کمیسیون مشغول نهایی کردن گزارش تصادفات سالانه در کشور است که پس از تعطیلات مجلس و تکمیل آن در صحن قرائت خواهد شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/21 - 5 ماه پیش
خبرگزاری میزان:رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر این کمیسیون مشغول نهایی کردن گزارش تصادفات سالانه در کشور است که پس از تعطیلات مجلس و تکمیل آن در صحن قرائت خواهد شد. محمدرضا رضایی‌کوچی نماینده مردم جهرم با اشاره به موج تصادفات اخیر جاده‌ای و پاسخگویی مسئولین در این رابطه گفت: قطعاً‌ پس از تعطیلات مجلس، کمیسیون عمران با حضور  وزیر راه و شهرسازی، موج تصادفات اخیر را بررسی خواهد کرد.  
وی افزود: در حال حاضر کمیسیون عمران مشغول نهایی کردن گزارش تصادفات سالانه در کشور است که پس از تعطیلات مجلس و تکمیل آن در صحن قرائت خواهد شد.
«رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی» تصریح کرد: بدون شک در واژگونی یک فروند اتوبوس عوامل متعددی اعم از نیروی انسانی، مشکلات جاده‌ای، فرهنگ‌سازی و آموزش، کنترل و نظارت پلیس دخیل است.
رضایی کوچی تأکید کرد: البته این امر طبیعی است که وزیر راه هم باید جوابگو و مسئول مستقیم تصادفات اخیر در جاده‌های کشور باشد.
خبرگزاری میزان:رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر این کمیسیون مشغول نهایی کردن گزارش تصادفات سالانه در کشور است که پس از تعطیلات مجلس و تکمیل آن در صحن قرائت خواهد شد.
محمدرضا رضایی‌کوچی نماینده مردم جهرم با اشاره به موج تصادفات اخیر جاده‌ای و پاسخگویی مسئولین در این رابطه گفت: قطعاً‌ پس از تعطیلات مجلس، کمیسیون عمران با حضور  وزیر راه و شهرسازی، موج تصادفات اخیر را بررسی خواهد کرد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است