مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

اضافه شدن آیتم نمایشی به سری جدید برنامه «شابک»


در سری جدید برنامه «شابک» یک آیتم نمایشی اضافه شده است که به معرفی کتاب می‌پردازد و علی دهبان از فعالان رسانه‌ای بازیگر این بخش از برنامه است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/21 - 5 ماه پیش
بانی فیلم: در سری جدید برنامه «شابک» یک آیتم نمایشی اضافه شده است که به معرفی کتاب می‌پردازد و علی دهبان از فعالان رسانه‌ای بازیگر این بخش از برنامه است.
برنامه «شابک» به موضوع کتاب و کتابخوانی می پردازد و تلاش عوامل در این است که با نوعی همدلی، دغدغه کتابخوانی را با مردم به اشتراک گذارند.
یکی از بخش‌هایی که در سری جدید این برنامه به آن اضافه شده معرفی کتاب از طریق اجرای نمایش‌های کوتاه بوده است. بازیگر این بخش از نمایش‌ها که تا به این لحظه چندین قسمت از آن پخش شده علی دهبان بوده است.
علی دهبان که فعالیت رسانه‌ای نیز داشته است دانش آموخته رشته بازیگری و سینماست که فعالیت خود را در از تئاتر آغاز کرد. او پیش‌تر در سریال «با من حرف بزن» به کارگردان اصغر توسلی، «از فردا می‌ترسم»، «یک روز دیرتر» و… به ایفای نقش پرداخته است.
این نمایش‌های کوتاه در برنامه «شابک» فضایی متفاوت برای یک برنامه تخصصی با موضوع کتاب ایجاد کرده و با فضایی شاد مخاطبش را به خواندن کتاب مورد نظر تشویق می کند.
گفتگو با مهمانان در حوزه نشر و یا چهره هایی که علاقمند به ترویج کتابخوانی هستند و معرفی کتاب از بخش های مختلف برنامه است. همچنین بخش گفتگو با مردم از آیتم های مختلفی مثل گزارش، پانویس، بیان موضوعات و پوشش برنامه های مرتبط با کتاب از جمله آیتم های برنامه است.
برنامه «شابک» به تهیه کنندگی رحیم صادق پور کاری از گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه سه سیماست که با مشارکت اداره کتاب بسیج در ۱۰۰ قسمت ۱۵ دقیقه ای تهیه شده است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است