مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

سرویس لایو استریم لحظه نگار پرو، رایگان در اختیار همه کاربران قرار گرفت


لحظه نگار که مدتی پیش امکان پخش زنده‌ی حرفه‌ای با لپ‌تاپ را راه‌اندازی کرده بود، پس از پشت سر گذاشتن دوره آزمایشی، این سرویس را رایگان در اختیار کاربران قرار داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/21 - 5 ماه پیش
سرویس اقتصادی فردا: لحظه نگار که مدتی پیش امکان پخش زنده‌ی حرفه‌ای با لپ‌تاپ را راه‌اندازی کرده بود، پس از پشت سر گذاشتن دوره آزمایشی، این سرویس را رایگان در اختیار کاربران قرار داد. لحظه نگار یک سرویس پخش زنده اینترنتی ایرانی است و امکان پخش زنده و لایو با موبایل، لپ‌تاپ و دستگاه‌های حرفه‌ای استریمینگ را فراهم می‌کند. به تازگی پخش زنده و لایو اینترنتی با استقبال مردم مواجه شده که نمونه‌ی آن را در انتخابات ریاست جمهوری اخیر نیز شاهد بودیم. برگزارکنندگان رویدادهای مختلف و تولیدکنندگان محتوای ویدئویی می‌توانند به آسانی و به کمک لحظه نگار محتوای خودشان را به صورت لایو برای مخاطبان نمایش دهند. در صورتی که تولیدکنندگان محتوا بخواهند از رویداد خودشان کسب درآمد کنند نیز این امکان با فعال کردن امکان بلیت فروشی در لحظه نگار فراهم شده است. همچنین لحظه نگار این امکان را فراهم کرده تا کانال‌های تلگرامی بتوانند به صورت مستقیم در تلگرام پخش زنده کنند و برای دیدن لایو نیازی به خروج از تلگرام نباشد.
جهت ورود
به صفحه پخش زنده اینجا کلیک کنیدجهت آموزش لایو بر
روی تلگرام اینجا کلیک کنید
سرویس اقتصادی فردا: لحظه نگار که مدتی پیش امکان پخش زنده‌ی حرفه‌ای با لپ‌تاپ را راه‌اندازی کرده بود، پس از پشت سر گذاشتن دوره آزمایشی، این سرویس را رایگان در اختیار کاربران قرار داد.
لحظه نگار یک سرویس پخش زنده اینترنتی ایرانی است و امکان پخش زنده و لایو با موبایل، لپ‌تاپ و دستگاه‌های حرفه‌ای استریمینگ را فراهم می‌کند.
به تازگی پخش زنده و لایو اینترنتی با استقبال مردم مواجه شده که نمونه‌ی آن را در انتخابات ریاست جمهوری اخیر نیز شاهد بودیم.
برگزارکنندگان رویدادهای مختلف و تولیدکنندگان محتوای ویدئویی می‌توانند به آسانی و به کمک لحظه نگار محتوای خودشان را به صورت لایو برای مخاطبان نمایش دهند.
در صورتی که تولیدکنندگان محتوا بخواهند از رویداد خودشان کسب درآمد کنند نیز این امکان با فعال کردن امکان بلیت فروشی در لحظه نگار فراهم شده است.
جهت ورود
به صفحه پخش زنده اینجا کلیک کنیدجهت آموزش لایو بر
روی تلگرام اینجا کلیک کنید
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است