مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

مصر «شیخ جکسن» را به اسکار 2018 فرستاد


درام مصری «شیخ جکسن» که دوشنبه شب 11 سپتامبر در بخش نمایش‌های ویژه جشنواره فیلم تورنتو به نمایش درآمد، به عنوان نماینده این کشور برای شرکت در بخش رقابت بهترین فیلم خارجی زبان به آکادمی اسکار معرفی شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/21 - 5 ماه پیش
آی ‌سینما: درام مصری «شیخ جکسن» که دوشنبه شب 11 سپتامبر در بخش نمایش‌های ویژه جشنواره فیلم تورنتو به نمایش درآمد، به عنوان نماینده این کشور برای شرکت در بخش رقابت بهترین فیلم خارجی زبان به آکادمی اسکار معرفی شد.
جدیدترین ساخته بلند عمرو سلامه نویسنده و کارگردان مصری روایتگر داستان یک روحانی مسلمان است که دلباخته و هوادار مایکل جکسن است و بعد از شنیدن خبر مرگ او دستخوش درگیری‌های ذهنی می‌شود.
به گزارش «هالیوود ریپورتر»، سلامه که این روزها برای اکران جهانی فیلم جدیدش در تورنتو به سر می‌برد، دیروز (دوشنبه) از انتخاب «شیخ جکسن» به عنوان نماینده مصر در رقابت اسکار 2018 مطلع شد.  
فیلمساز 35 ساله مصری در واکنش به این خبر ضمن ابراز خرسندی از انتخاب فیلمش گفت: «از همان آغاز هدفم این بود که صادق باشم و قصد داشتم با این فیلم و موضوعش مرزها را پشت سر بگذارم. به نظرم به هدف‌مان رسیده‌ایم.»
درام 93 دقیقه‌ای «شیخ جکسن» (Sheikh Jackson) با بازی احمد الفیشاوی و ماجد الکدوانی دو بازیگر مطرح مصری مقابل دوربین رفته است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است