مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

محمد علیخانی : شورای شهر تصمیمی بر ممنوعیت تردد کامیون ها در مناطق یک و ۱۲ نگرفته است


مجله اینترنتی راه ما: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به تصمیم پلیس راهور در خصوص ممنوعیت تردد کامیون‌ها در دو منطقه یک و ۱۲ تهران، گفت: شورا در این خصوص هیچ تصمیمی نگرفته است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/21 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اجتماعی: محمد علیخانی در خصوص ممنوعیت تردد کامیون‌ها در دو منطقه یک و 12 تهران توسط رئیس پلیس Police راهور تهران برزگ اظهار کرد: در این زمینه شورای شهر تهران هیچ مصوبه و یا تصمیمی نگرفته است.
عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: شاید این موضوع در شورای عالی ترافیک تصمیم گیری شده است که باید شورای شهر تهران نیز از آن مطلع باشد.
علیخانی افزود: البته هفته گذشته عکس‌های از بنرهای با عنوان" تردد کلیه کامیونت و وسائل نقلیه باری بیش از 6 تن در تمامی ایام هفته و تمامی ساعات شبانه روز در محدوده منطقه 12 شهر تهران ممنوع " در سطح منطقه منتشر شد که البته پلیش راهور آن را رد کرد.
وی با اشاره به تلاش مدیریت شهری برای کاهش بار ترافیک در تهران ، گفت: در این زمینه هفته آینده جلسه ای با پلیس راهور برگزار خواهیم کرد.
علیخانی به تعیین نرخ پارکینگ‌ها اشاره شد و گفت: یکی از موضوعاتی که در جلسه شورا با پلیس راهور خواهیم داشت بررسی نرخ و تعرفه پارکینگ ها است...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است