مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

اظهارات وحشتناک مسافران اتوبوس مرگ در آبعلی +عکس


مجله اینترنتی راه ما: مصدوم حادثه سقوط اتوبوس مسافربری می گوید وقتی خواب بودم این حادثه رخ داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/21 - 5 ماه پیش
به گزارش گروه حوادث Accidents  مجله اینترنتی راه ما،  بامداد سه شنبه حادثه Incident سقوط Fall اتوبوس مسافربری کرج – ساری در جاده قدیم جاجرود به تیم های امدادی و آتش نشانی مخابره شد که خیلی زود تیم های هلال احمر، آتش نشانی، اورژانس و پلیس Police در محل حادثه حاضر شدند.
در این حادثه 29 تن دچار آسیب شدند و که حال دو تن از آنها وخیم گزارش شده و 10 مرد و یک زن دیگر نیز در محل حادثه به کام مرگ فرو رفتند.
بنا به گزارش مجله اینترنتی راه ما، راننده اتوبوس که جوان 30 ساله ای به نام مرتضی رکنی خطیر نام دارد ابتدا ساعت 11 شامگاه دوشنبه از تعاونی آریا سفر کرج 27 مسافر که قصد رفتن به شهر ساری داشت را سوار بر اتوبوس کرده و سپس در تعاونی شماره یک ترمینال شرق تهران 10 مسافر دیگر را سوار بر اتوبوس می کند.
این حادثه ساعت یک و 30 دقیقه در جاده قدیم جاجرود به علت نقص فنی اتوبوس رخ داده است و تحقیقات تکمیلی در حال بررسی است.
سینا عیسی پور 28 ساله یکی از مصدومان این حادثه به  مجله اینترنتی راه ما گفت: برای کار به تهران آمده بودم و پس از انجام کارهایم شبانه به قصد رفتم به شهرهای شمالی در ترمینال شرق سوار بر اتوبوس شدم.
وی افزود: داخل اتوبوس خوابیده بودم که ناگهان سر و صدا شنیدم که از خواب بیدار شدم که دیدم اتوبوس به بلوک های سیمانی کنار جاده برخورد کرد و سپس اتوبوس به سمت دره سقوط کرد.
سینا عیسی پور گفت: بعد از سقوط تیم های نجات به محل حادثه آمدند و من را که از ناحیه دست و پا آسیب دیده بودم به بیمارستان منتقل کردند.
پسر جوان ادامه داد: صبح پس از بخیه زدن دست و پایم که دچار پارگی شده بود از بیمارستان مرخص شدم و با خودروهای شخصی به سمت مازندران رفتم. ..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است