مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

۲۸۰ دانش‌آموز دختر به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند


مجله اینترنتی راه ما: مسئول بسیج دانش‌آموزی البرز با بیان اینکه نخستین اردوی راهیان نور دانش‌آموزی ۱۲ مهر ماه برگزار می‌شود، گفت: در این اردو ۲۸۰ دانش‌آموز دختر از استان البرز اعزام می‌شوند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/21 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اجتماعی: علی باقری‌نسب، مسئول بسیج دانش‌آموزی البرز با اشاره به برگزاری اردوی راهیان نور دانش‌آموزی، اظهارکرد: ۱۲ مهر ماه سال جاری نخستین اردوی راهیان نور دانش‌آموزی اعزام می‌شوند.
وی با بیان اینکه این اردو در قالب کشوری به میزبانی استان البرز برگزار می‌شود، افزود: پنج استان به البرز می‌آیند و از این استان اعزام به مناطق انجام می‌شود.
این مسئول با اشاره به اینکه در این اردو ۲۸۰ دانش‌آموز دختر از استان البرز اعزام می‌شوند، بیان کرد: این اعزام به مناطق شمال غرب کشور انجام می‌شود.
باقری‌نسب در ادامه به اعزام دانش‌آموزان به مناطق جنوب کشور اشاره کرد و گفت: پس از پایان اردوی دانش آموزان دختر، اعزام به مناطق جنوب کشور آغاز می‎شود.
وی با اشاره به اینکه برای برگزاری این اردو تا کنون جلساتی با حضور سردار فضلی، سردار حق‌طلب، سردار سلیمانی، مسئول اردویی کشور، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان البرز برگزار شده است، عنوان کرد: تا زمان برگزاری نخستین اردوی راهیان نور هر دو هفته یکبار جهت هماهنگی‌های لازم جلسات برگزار می‌شود.
این مسئول با بیان اینکه در مرداد ماه سال جاری اردوی طرح ولایت با هدف تربیت فرمانده پایگاه‌های بسیج دانش‌آموزی برگزار شد، ابرازکرد: دو گروه خواهر و برادر در این اردو شرکت کردند .
مسئول بسیج دانش‌آموزی البرز با اشاره به اینکه این اردو به مدت پنج روز در اردوگاه طه برگزار شد، گفت: در این مدت کلاس‌های فضای مجازی، اخلاقی، روان‌شناسی، مشاوره و تاریخ تمدن برگزار شد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است