مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

پورتال و نشان مسئولیت‌های اجتماعی رو نمایی شد


مجله اینترنتی راه ما: پورتال و نشان مسئولیت اجتماعی امروز توسط مسئولان شهری رونمایی شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/21 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اجتماعی: رضا قدیمی امروز در جمع خبرنگاران به مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی اشاره کرد و گفت:‌ اگر بنگاه‌های اقتصادی به مسئولیت اجتماعی خود عمل کنند اقدامات متنوعی در شهر انجام می‌شود.
رئیس سازمان خدمات اجتماعی شهر تهران افزود: موضوع مسئولیت اجتماعی در دنیا بیش از یک قرن سابقه دارد ولی در کشور ما جدید است و خیلی به آن پرداخته نشده است.
قدیمی با بیان اینکه ۱۰۰ مرکز و بالغ بر ۱۴ هزار مددجو تحت پوشش داریم، گفت: اگر مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی شکل بگیرد شاید دیگر نیاز به سازمان‌های مشابه سازمان اجتماعی نباشد.
به اعتقاد وی، رفتار اخلاق‌مدارانه مؤسسات و بنگاه‌ها باعث توسعه می‌وشد.
وی با تأکید براین موضوع که در کشور ما قانون Law مدونی در این زمینه وجود ندارد، گفت: تنها قانون مصوبه شورای چهارم است که ایجاد دبیرخانه مسئولیت‌های اجتماعی کشور است که براساس مصوبه شورا برعهده این سازمان قرار داده شده است.
رئیس سازمان خدمات اجتماعی شهر تهران با بیان اینکه افتخار نیست ۱۴ هزار مددجو را حمایت کنیم، گفت: باید در این کار بنگاه‌های اقتصادی وارد شوند و به مسئولیت اجتماعی خود بپردازند.
وی با تأکید براینکه موضوع که وضعیت در حوزه اجتماعی با تشکیل یک سازمان و دو سازمان شدنی نیست، گفت: مشکلات عجیب و غریبی در حوزه مسائل اجتماعی وجود دارد عده‌ای هم کنار نشستند و در هر کاری مداخله و ایراد می‌گیرند و قطعاً دیکته نانوشته غلط ندارد.
وی همچنین تأکید کرد: در تمام دنیا بنگاه‌هایی اقتصادی زمانی که مسئولیت اجتماعی دارد سازمان‌ها به آنها تسهیلات می‌دهند، گفت: ولی این کار در ایران از روی علاقه انجام می‌شود و افراد به صورت داوطلبانه کار انجام می‌دهند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است