مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

انتخابات ایالتی ونزوئلا 15 اکتبر برگزار می‌شود


مجله اینترنتی راه ما: دولت ونزوئلا تاریخ انتخابات ایالتی این کشور را که برای مدت طولانی به تعویق افتاده بود، معین کرد. حزب اپوزیسیون شانس زیادی برای پیروزی در این انتخابات دارد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/21 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما سیاسی: به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، مسئولان دولتی ونزوئلا اعلام کردند، رای‌گیری در همه 23 ایالت این کشور در روز 15 اکتبر برگزار خواهد شد.
این اطلاعیه یک روز پس از آن اعلام می‌شود که اتحاد اپوزیسیون اصلی ونزوئلا با برگزاری انتخابات مقدماتی برای معرفی نامزدهای خود، به مقابله با تعدادی از متحدان سوسیالیست نزدیک به نیکولاس مادورو، رییس جمهور این کشور پرداخت.
از زمانی که دولت، در میانه مطرح شدن ادعاهایی مبنی بر پیروزی نمایندگان انتخاب شده با تقلب Cheat در این انتخابات، هیئت ویژه‌ای را برای بازنویسی قانون Law اساسی ونزوئلا تعیین کرد، تصمیم حزب اپوزیسیون برای شرکت در انتخابات تنش‌هایی را در میان اعضای این حزب برانگیخته است.
انتخابات ایالتی ونزوئلا باید سال پیش برگزار می‌شد اما به دلیل مشکلات اقتصادی کشور به تعویق افتاد. بر اساس نظرسنجی‌ها، شهروندان ونزوئلایی بسیار علاقه‌مند به ب مجله اینترنتی راه ماری مادورو پیش از پایان دوره ریاست جمهوری‌اش هستند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است