مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

برای به‎روز بودن نمی‌شود با روش ۴۰سال قبل حرکت کرد


مدیر عامل سازمان توسعه منابع انرژی گفت: برای به روز بودن نمی شود با روش ۴۰ سال قبل حرکت کرد بلکه باید با جوانان توانمند و بهره گیری از شرکت های دانش بنیان به دنبال ایجاد تحول بود.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/21 - 5 ماه پیش
خبرگزاری مهر:مدیر عامل سازمان توسعه منابع انرژی گفت: برای به روز بودن نمی شود با روش ۴۰ سال قبل حرکت کرد بلکه باید با جوانان توانمند و بهره گیری از شرکت های دانش بنیان به دنبال ایجاد تحول بود.  سید مجید هدایت مدیر عامل سازمان توسعه منابع انرژی وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: برای به روز بودن نمی شود با روش ۴۰ سال قبل حرکت کرد بلکه باید با جوانان توانمند و بهره گیری از شرکت های دانش بنیان به دنبال ایجاد تحول در عرصه اقتصاد باشیم. برای رسیدن به این مهم باید در راه تحقیقات و پژوهش هزینه های خاصی را متحمل شد.  
وی افزود: به همت و تلاش متخصصان و جوانان توانمند کشور توانسته ایم گام های بزرگی در چرخه اقتصادی با مصرف کمتر انرژی و بهره وری بیشتری برداریم.
مدیر عامل سازمان توسعه منابع انرژی گفت: ما مجموعه ای هستیم که با نگاه ۲۰ ساله و بر مبنای برنامه چهار ساله حرکت می کنیم که امسال اولین سال ورود به برنامه دوم چهار ساله ماست.
هدایت با بیان اینکه توانسته ایم با حرکت در یک مسیر صحیح به بنگاه های بزرگ اقتصادی بپیوندیم، اظهار داشت:با توجه به قدم های بسیار خوب برداشته شده در گذشته و نیز برنامه ریزی های انجام گرفته، کارهای بزرگی برای آینده در پیش رو داریم.
وی افزود: بر همین اساس برنامه هایی برای بهره وری بیشتر با  هدف کاهش مصرف انرژی وساختارهای خوب ومتناسبی برای نیل به این هدف پیش بینی شده است.
خبرگزاری مهر:مدیر عامل سازمان توسعه منابع انرژی گفت: برای به روز بودن نمی شود با روش ۴۰ سال قبل حرکت کرد بلکه باید با جوانان توانمند و بهره گیری از شرکت های دانش بنیان به دنبال ایجاد تحول بود.
سید مجید هدایت مدیر عامل سازمان توسعه منابع انرژی وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: برای به روز بودن نمی شود با روش ۴۰ سال قبل حرکت کرد بلکه باید با جوانان توانمند و بهره گیری از شرکت های دانش بنیان به دنبال ایجاد تحول در عرصه اقتصاد باشیم. برای رسیدن به این مهم باید در راه تحقیقات و پژوهش هزینه های خاصی را متحمل شد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است