مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

پوشش امدادی بازگشایی مدارس با استقرار اورژانس در 150 نقطه سطح شهر


مجله اینترنتی راه ما: معاون عملیات اورژانس تهران از استقرار تیم های امدادی اورژانس در 150 نقطه سطح شهر همزمان با بازگشایی مدارس خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/21 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اجتماعی: اسماعیل فراهانی، اظهار داشت: اورزانس تهران طرح استقبال از مهر و بازگشایی مدارس را در دستور کار خود قرار داده و برای آن برنامه ریزی گسترده ای کرده است. این طرح همزمان با بگزاری جشن شکوفه ها در شهر تهران آغاز می شود.
وی ادامه داد: در این طرح تمامی 164 پایگاه زمینی اورژانس تهران در آماده باش هستند. همچنین مرکز پاسخگویی به تماس های شهروندان با بکارگیری تمامی نیروها و خطوط آمده هستند تا در کمترین زمان خدمات امدادی و درمانی ارائه شود.
معاون عملیات اورژانس تهران با اشاره به اینکه علاوه بر پایگاه‌های ثابت، نیروهای اورژانس در 150 نقطه سطح شهر مستقر می شوند، افزود: در ایام بازگشایی مدارس تا نیمه مهرماه 129 آمبولانس و 21 موتور لانس در سطح شهر و اطراف مدارس مستقر خواهند بود. این آمبولانس ها صبح ها از ساعت 7 تا 8 و ظهر از ساعت 12 تا 13 استقرار دارند.
فراهانی تاکید کرد: در ساعات عصرگاهی و تعطیلی مدارس در آن زمان همانند گذشته شیفت عصر اورژانس در سطح شهر مستقر هستند.
وی با بیان اینکه دانشگاهها هم در این طرح پوشش داده می شوند، افزود: تعدادی از آمبولانس ها و موتورلانس ها در مقابل و اطراف دانشگاهها مستقر می شوند. ..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است