مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

تیموری: امیدوارم استقلال را شکست بدهیم


بازیکن پارس جنوبی گفت: تیم استقلال برای اولین بار به شهر جم سفر می کند و امیدواریم در اولین سفر این تیم به جم بتوانیم استقلال را شکست دهیم.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/21 - 5 ماه پیش
خبرگزاری فارس: میثم تیموری اظهار داشت: دیدار با نساجی مازندران در رقابت های جام حذفی که در شهر جم برگزار شد یک دیدار سخت و نفس گیر بود که دو تیم در 120 دقیقه حریف  یکدیگر نشدند.  بیش از 120 دقیقه بازی کردن قطعا بازیکنان را خسته می کند و خدا را شکر بعد از ریکاوری ای که انجام داده ایم شرایط خوبی قبل از دیدار برابر استقلال تهران داریم.
وی در مورد بازی روز جمعه با استقلال گفت: تمرینات آماده سازی برای تقابل با استقلال تهران در دو نوبت انجام می شود و بازیکنان نیز با روحیه بالایی در تمرینات شرکت می کنند. بازی با استقلال یک بازی سنگین و دشوار خواهد بود و بازیکنان با جدیت و دقت بالا در تمرینات شرکت می کنند و به دنبال ارائه یک بازی جذاب در برابر استقلال هستند.
مدافع چپ تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان اینکه بازی در برابر تیم های بزرگ شرایط و جذابیت خاص خودش را دارد ادامه داد: استقلال همیشه یکی از برترین و بهترین  تیم های باشگاهی فوتبال ایران بوده است هر چند تا به اینجای لیگ عملکرد خوبی نداشته است. شاگردان علیرضا منصوریان قطعا در ادامه رقابت های لیگ برتر می توانند به شرایط خوب خود در لیگ برگردند و این تیم در زمان کنونی به زمان نیاز دارد.
میثم تیموری با اشاره به اینکه این دیدار در شهر جم برگزار می شود بیان کرد: تیم استقلال برای اولین بار به شهر جم سفر می کند و امیدواریم در اولین سفر این تیم به جم بتوانیم استقلال را شکست دهیم.جم مردمان فوتبال دوست زیادی دارد و هواداران پارس جنوبی به عنوان یار دوازدهم نقش موثری در پیروزی برابر استقلال ایفا می کنند.ما بازیکنان به همراه کادر فنی و هواداران با اتحاد و صمیمت برای پیروزی در برابر استقلال می جنگیم و امیدواریم به هر سه امتیاز این دیدار دست پیدا کنیم.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است