مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

غزاله گفت مرد عرب دلار خرج می کند و من رفتم تا صیغه او شوم تا اینکه!


مجله اینترنتی راه ما: آن زن مرموز بارها تاکید کرده بود اگر روزی دستگیر شدم، به هیچ وجه نباید نامی از او ببرم ولی اکنون که از رفتارهای زشت و گناه آلودم پشیمان شده ام، نمی توانم او را به قانون معرفی نکنم چرا که ممکن است افراد دیگری مانند مرا به ورطه گناه و نابودی بکشاند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/21 - 4 ماه پیش
زن جوان درحالی که آثار ندامت در چهره اش موج می زد و از گناهان گذشته استغفار می کرد، به کارشناس اجتماعی کلانتری سجاد مشهد گفت: از روزی که همسرم به خاطر اعتیادش به مواد مخدر Drugs خانه نشین شد، من هم از در پله های بدبختی سرگردان شدم چرا که در شرایط بی پولی نمی توانستم هزینه های زندگی را تامین کنم.
این بود که تصمیم گرفتم با دست فروشی و کارگری در خانه های مردم شرایطی را فراهم کنم تا دو فرزند کوچکم تحصیل کنند و به جایی برسند که به آن ها افتخار کنم.
با آن که درآمدم بسیار کم بود ولی از این که با دسترنج خودم زندگی آشفته ام را می چرخاندم، بسیار خوشحال بودم. روزها به همین ترتیب سپری می شد تا این که روزی هنگام رفتن به محل کارم داخل اتوبوس با زنی شیک پوش آشنا شدم. لحظاتی بعد به خاطر فشارهای روزگار با او به درد دل پرداختم و با سادگی تمام ریز و درشت و تلخ و شیرین زندگی ام را برای «غزاله» بازگو کردم.
او هم در حالی که سرش را به نشانه تاسف تکان می داد، به دقت حرف هایم را شنید و در نهایت گفت: چرا از همسر معتادت طلاق نمی گیری؟ گفتم همسرم با آن که اعتیاد دارد ولی انسانی مهربان و بی آزار است. او لقمه نانش را می خورد و موادش را مصرف می کند و هیچ کاری به من و فرزندانم ندارد، از سوی دیگر نیز می خواهم سایه ای بالای سر فرزندانم باشد تا آن ها احساس بی کسی نکنند و ...
آن روز غزاله شماره تلفنم را گرفت تا اگر به کارگر نیاز داشت با من تماس بگیرد. دو روز بعد از این ماجرا، او تلفنی آدرس خانه اش را داد و از من خواست برای انجام کارهای منزلش به آن جا بروم.
وقتی وارد خانه شیک و ویلایی غزاله شدم غباری از اندوه، چهره ام را فرا گرفت. او از همه امکانات رفاهی و تفریحی برخوردار بود و زندگی خوبی داشت ولی من که از او جوان تر و زیباتر بودم، باید برایش کارگری می کردم.
آن روز غزاله بیشتر از دستمزدم پول داد و من با خوشحالی مقدار زیادی اسباب بازی و مایحتاج زندگی خریدم و با شادمانی به خانه بازگشتم روز بعد وقتی برای ادامه کارهای منزل نزد غزاله رفتم او همانند شیطان Evil مرا وسوسه کرد و گفت: اگر از همسرت طلاق بگیری و با مردان پولدار ازدواج کنی از زندگی لذت خواهی برد چرا که تو از جوانی و زیبایی خاصی برخورداری! وسوسه های او تاثیرش را گذاشت و من خیلی زود از همسرم جدا شدم.
در این مدت چند بار به عقد موقت مردانی پولدار درآمدم تا این که غزاله مردی عرب زبان را به من معرفی کرد و گفت: او پول هایش را به دلار خرج می کند و در مدت کوتاهی می توانی پول زیادی به دست بیاوری. بدین ترتیب، فریب غزاله را خوردم و برای آشنایی با آن مرد در پارک ملت قرار گذاشتم ولی ناگهان دست بندهای قانون Law بر دستانم گره خورد و دستگیر شدم. حالا در حالی احساس پوچی می کنم که ای کاش .....
اخبار اختصاصی سایت مجله اینترنتی راه ما را از دست ندهید:
فوری / دستگیری خواننده زیرزمینی به خاطر قتل عمد در تهران + عکس
دفاعیات خونسردانه قاتل بنیتا کوچولو در دادگاه/رییس کلانتری خاتون آباد در جایگاه از هوش رفت + تصاویر
گریه های دردناک پدر بنیتا کوچولو در یک قدمی قاتلان /در دادگاه چه گذشت؟ + عکس
وقتی نسرین دختر بروجردی از اتوبوس جا ماند / جوش آمدن آب ماشین راز ابراهیم را لو داد
پرستو پس از چند روز ارتباط اش را با من به هم زد و سعید را سراغم فرستاد +عکس
اولین تصویر از جلسه محاکمه متهمان پرونده قتل بنیتا
اقدام هولناک مستـأجر شیطان صفت با دختر صاحبخانه + عکس
قاتل: اعدامم کنید وگرنه داعشی می‌شوم! + تصویر دادگاه تهران
مزاحمت کثیف سعید برای نوجوان 12 ساله
این مرد آدمخوار است!
محاکمه پسر نماینده مجلس
قتل آتوسای 18 ساله در پارک طالقانی تهران + عکس
پزشک تبریزی محاکمه می شود + عکس
نقشه عامل قتل عام خیابان یخچال چه بود؟ + تصویر و جزئیات
تیراندازی مرگبار پسر همسایه به دختر جوان خراسانی
قتل هولناک سمیه 34 ساله به خاطر درخواست مهریه + عکس
2 دختر دانشجو در دام شیطانی 2 مامور پلیس ایتالیا
فرار عجیب دختر15 ساله از اسارتگاه سه شیطان صفت +عکس
کشف جسد دخترگمشده پس از70 روز در رودخانه کلاردشت + عکس
ازدواج عجیب عروس نیم متری با داماد غول پیکر + تصویر های دیدنی
قتل هولناک در مراسم عروسی سرخس / داماد سیاهپوش شد
علت مرگ پدرخوانده حمید صفت مشخص شد +عکس
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است