مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

دیدن رونی در پیراهن اورتون، چیز غریبی است


خوان ماتا، هافبک یونایتد در مورد دیدار با بازل و بازگشت رونی به الدترافورد صحبت کرده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/20 - 5 ماه پیش
وبسایت نود: خوان ماتا، هافبک یونایتد در مورد دیدار با بازل و بازگشت رونی به الدترافورد صحبت کرده است.
بعد از تساوی ۲-۲ مقابل استوک سیتی، منچستریونایتد این هفته در لیگ قهرمانان به مصاف بازل می رود و سپس در بازی بعدی خود در لیگ برتر، مقابل اورتون به میدان می رود که به احتمال فراوان رونی را در ترکیب خود خواهد داشت، این مسابقه می تواند اولین بازگشت رونی به الدترافورد بعد از جدایی وی در تابستان ۲۰۱۷ باشد. ماتا در مورد مسابقه مقابل بازل و بازگشت رونی چنین می گوید:
ابتدا باید روی مسابقه با بازل فکر کنیم، دیدار آسانی نیست. اما خوشحالیم که دوباره موزیک لیگ قهرمانان را در ورزشگاه می شنویم، بازی در لیگ قهرمانان حس فوق العاده ای دارد، جو ورزشگاه هم ایده آل است. حریف آسانی پیش رو نداریم، آن ها با قدرت در لیگ سوئیس قهرمان شده اند. باید شروع خوبی داشته باشیم و با تمرکز کار کنیم و به پیروزی برسیم.
سپس باید در یک جدال مهم و سخت دیگر به مصاف اورتون برویم که تیم خیلی خوبی است. اگرچه آن ها شکست سختی را در این هفته مقابل تاتنهام پذیرفتند ولی بازیکنان خیلی خوبی مثل رونی در ترکیب تیم خود دارند. امیدوارم الدترافورد آن طور که شایسته اش است، از رونی استقبال کند. اعتراف می کنم مشاهده رونی در پیراهن اورتون، منظره غریبی است ولی تصمیمی است که خودش گرفته و برایش آرزوی موفقیت دارم.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است