مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

کفاشیان: دعای «مالک» برای استقلال نمی‌گیرد!


مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال کشورمان به مسابقات داخل سالن آسیا برگزار شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/20 - 4 ماه پیش
خبرگزاری تسنیم: مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال کشورمان به ترکمنستان، محل برگزاری مسابقات داخل سالن آسیا از ساعت 19:15 امروز (دوشنبه) در کمپ تیم‌های ملی برگزار شد.
*در این مراسم، علی کفاشیان (سرپرست کمیته فوتسال و نایب رئیس فدراسیون فوتبال)، محمدرضا ساکت (سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال)، حیدر بهاروند (رئیس سازمان لیگ) و عبدالکاظم طالقانی (عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال) حضور داشتند.
*کفاشیان در ابتدای مراسم روی صحنه حاضر شد و گفت: بچه‌های فوتسال کار سختی دارند، چون همیشه قهرمان بودند و باید از این مقام دفاع کنند. تیم‌های قدرتمند همه در این مسابقات شرکت می‌کنند. در آسیا همه کشورها روی فوتسال سرمایه‌گذاری کرده‌اند. در جام باشگاه‌های آسیا هم دیدیم که ایرانی‌های زیادی در تیم‌های سایر کشورها حضور دارند و به نوعی ایرانی‌ها جای برزیلی‌ها را در آسیا گرفته‌اند.
وی افزود: امروز هم آقای مالک (معاون فرهنگی باشگاه استقلال) برای ملی‌پوشان دعا خواهد کرد تا موفق شوند، البته دعای ایشان برای استقلال اثر ندارد و نمی‌گیرد و همیشه شکست می‌خورند!
کفاشیان اظهار داشت: به طور کلی هیچ تیمی را نمی‌شود در این مسابقات دست کم گرفت. همه کشورها خوب هستند، چه در بخش بانوان چه در بخش آقایان.
* محمدرضا ساکت نیز ضمن آرزوی موفقیت برای ملی پوشان خبری خوش داد و گفت: با تاکید هیئت رئیسه و رئیس فدراسیون فوتبال قرارداد کفپوش ژرفلور در سالن فوتسال مرکز ملی فوتبال به امضا رسیدو  ملی پوشان از آبان ماه سال جاری روی کفپوش جدید تمرین خواهند کرد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است