مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

با این برنامه ها می توانید استوری های اینستاگرام را روی گوشی ذخیره کنید


مجله اینترنتی راه ما: یکی از قابلیت های نسبتا جدید و جذاب اینستاگرام، امکان ارسال داستان یا استوری است که باعث می شود تصویر ها و ویدئوهای شما بعد از ۲۴ ساعت نمایش داده شدن برای کاربران حذف شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/20 - 5 ماه پیش
با این حال خیلی ها دوست دارند این تصویر ها و فیلم ها را به علت محتوای جذابشان بر روی گوشی ذخیره کنند. بخش استوری اینستاگرام Instagramبرای پخش ویدئوی زنده هم قابل استفاده است و این ویدئوها تا ۲۴ ساعت بر روی سرورهای اینستاگرام ذخیره شده و قابل مشاهده هستند.
ساخت بومرنگ یا فایلهای Gif تکرار شونده از تصویر ها هم استوری را به یکی از بخش های جذاب شبکه به اشتراک گذاری تصویر اینستاگرام مبدل کرده است. البته این روزها فیس بوک مالک اینستاگرام هم دارای بخش استوری است.
به تازگی برنامه های خاصی برای iOS و اندروید عرضه شده که با نصب آنها می توانید استوری های اینستاگرام را بر روی گوشی خود و در پوشه تصویر ها ذخیره کنید.
کاربران iOS می توانند برنامه IG Live را بر روی گوشی های خود نصب کنند. این برنامه یافتن حساب های کاربری محبوب شما و مشاهده استوری های آنها را ممکن می کند. کاربران در محیط این برنامه می توانند اسامی کاربری را جستجو کرده و از استوری های تازه آنها مطلع شوند. سپس تنها کافیست تصویر یا ویدئوی مورد نظر انتخاب شده و گزینه ذخیره سازی انتخاب شود.
اما کاربران گوشی های اندرویدی هم می توانند برنامه Story Saver را بارگذاری و نصب کنند. با باز کردن این برنامه ابتدا باید وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید و در صفحه اصلی آن تمامی استوری های کاربرانی که تعقیبشان می کنید را مشاهده خواهید کرد. البته جستجو برای یافتن حساب های کاربری دیگر نیز ممکن است. سپس تصویر یا ویدئوی مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه ذخیره یا Save را انتخاب می کنید. محتوای منتخب در پوشه StorySaver ذخیره می شود...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است