مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

طوفان ایرما ۱۲ هزار پرواز را در ۴ قاره زمین‌گیر کرد


طوفان ایرما از فاصله‌ای بسیار دور، مسافرانی در لندن و دوحه را هم، زمین گیر کرد. و پروازهای این هفته به کنسل شدن خود ادامه می‌دهند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/20 - 5 ماه پیش
خبرگزاری مهر: طوفان ایرما از فاصله‌ای بسیار دور، مسافرانی در لندن و دوحه را هم، زمین گیر کرد. و پروازهای این هفته به کنسل شدن خود ادامه می‌دهند.
به گزارش سی ان بی سی، طوفان ایرما از فاصله‌ای بسیار دور، مسافرانی در لندن و دوحه را هم، زمین گیر کرد. و پروازهای این هفته به کنسل شدن خود ادامه می‌دهند.
طبق گفته مدیر اجرایی ارشد، پروازهای فرودگاه بین‌المللی میامی که شلوغ‌ترین فرودگاه فلوریدا است، پس از این که آب آسیب قابل توجهی به این فرودگاه زد، در روز دوشنبه(امروز) تعلیق شد.
طبق اعلام شرکت ردیابی پرواز فلایت اور، خطوط هوایی در ۴ قاره حدود ۱۲ هزار و ۶۰۰ پرواز را در روز سه‌شنبه(فردا) به علت طوفان کنسل کردند. با توجه به این که طوفان تضعیف شده ولی همچنان قدرتمند ایرما، به سمت شمال و نزدیکی آتلانتا، که مرکز خطوط هوایی دلتا و پرترافیک‌ترین فرودگاه دنیاست، در حرکت است، این تعداد افزایش خواهد یافت.
مرکز ملی طوفان اعلام کرد قدرت طوفان ایرما که در ابتدا درجه ۵ بود، به درجه ۲ کاهش یافته است، اما طوفان همچنان سواحل غربی فلوریدا را با باران‌های سنگین و بادهای ترسناک درهم می‌کوبد.
تنها در ایالت فلوریدا خطوط هوایی حدود ۹۰۰۰ پرواز را با مقصد و مبدا این ایالت کنسل کرده‌اند.
شرکت امریکن ایرلاینز در اواخر روز یکشنبه اعلام کرد که درنظر دارد پروازهای خود از مرکز میامی را پس از بازگشایی این فرودگاه در روز سه‌شنبه ازسر بگیرد. این شرکت هواپیمایی تا به حال نزدیک به ۲۵۰۰ پرواز خود تا جمعه آینده را به علت طوفان، کنسل کرده است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است