مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

توضیح رئیس دادگستری استان تهران درباره پرونده حمید بقایی


v;kh: رئیس کل دادگستری استان تهران درباره آخرین وضعیت پرونده حمید بقایی و ۲۰ مدیر نجومی‌ بگیر که پیشتر کیفرخواست آنها صادر شده، توضیحاتی ارائه کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/20 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما سیاسی: غلامحسین اسماعیلی در پاسخ به این سؤال که آیا دادگاه 20 مدیر نجومی‌ بگیر که سخنگوی قوه‌ قضاییه از صدور کیفرخواست برای آنها خبر داده بود، تعیین وقت شده است یا خیر؟ اظهار کرد: تا هفته پیش که موضوع را پیگیری کردم، کیفرخواستی در این رابطه به دادگاه نیامده بود اما احتمالاً طی هفته جاری، آن‌طور که سخنگوی قوه‌قضاییه گفته، کیفرخواست‌ها به دادگاه واصل شود.
رئیس کل دادگستری استان تهران افزود: در صورت وصول کیفرخواست‌های صادره، پرونده‌ این افراد در دادگاه ویژه کا مجله اینترنتی راه مان دولت رسیدگی می‌شود.
اسماعیلی همچنین در پاسخ به این سؤال که آیا پرونده حمید بقایی معاون اجرایی رئیس دولت دهم، تعیین وقت شده است یا خیر افزود: با توجه به حجم زیاد این پرونده، دادگاه فعلاً مشغول مطالعه اوراق است و تا هفته پیش تعیین وقت نشده بود.
رئیس کل دادگستری استان تهران اضافه کرد: دادگاه ابتدا باید پرونده را به صورت کامل مطالعه کند تا در صورت وجود نقص یا نواقص، پرونده را به دادسرا عودت دهد و نواقص برطرف شود.
وی اضافه کرد: در مجموع فکر می‌کنم همین روزها تاریخ دادگاه این پرونده تعیین شود...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است