مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

گوشی جدید موتورولا با Android One می آید


شرکت گوگل نه تنها بی‌خیال پروژه اندروید وان (Android One) نشده، بلکه در چند وقت گذشته گوشی‌های مختلفی را با این سیستم عامل معرفی کرده است. محصولاتی که سخت افزار بسیار خوب و قیمت ارزانی دارند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/20 - 5 ماه پیش
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: شرکت گوگل نه تنها بی‌خیال پروژه اندروید وان (Android One) نشده، بلکه در چند وقت گذشته گوشی‌های مختلفی را با این سیستم عامل معرفی کرده است. محصولاتی که سخت افزار بسیار خوب و قیمت ارزانی دارند. حالا به نظر می‌رسد که نظر شرکت موتورولا هم به این سیستم عامل جلب شده و می‌خواهد یک گوشی جدید با آن معرفی و راهی بازار کند.
شایعات می‌گویند که گوشی جدید موتورولا با سیستم عامل اندروید وان از دوربین دوتایی بهره می‌برد. حتی تصویری هم از این محصول به بیرون درز کرده که وجود دوربین دوتایی را تایید می‌کند.
متاسفانه هنوز اطلاعات بیشتری از این گوشی در دسترس نیست و نمی‌دانیم که تلفن همراه هوشمند جدید موتورولا با چه سخت افزاری عرضه می‌شود. البته از آنجایی که موتورولا گوشی‌های پیکسل را نمی‌سازد، ساخت محصول جدیدی با اندروید وان در نوع خودش بسیار جالب است.
به احتمال زیاد در چند روز آینده خبرهای بیشتری از این تلفن همراه هوشمند خواهیم شنید. با توجه به اینکه تصویر آن هم لو رفته، نباید مدت زمان زیادی منتظر معرفی رسمی آن بمانیم. به احتمال زیاد این گوشی جدید برای پاییز امسال راهی بازار خواهد شد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است