مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

دعوای عجیب سرخابی‎ها در فضای مجازی


وقتی اعلام شد هافبک جدید تیم ملی از کشور سوئد می آید، شور و هیجان خاصی برای تماشای بازی های این بازیکن در فوتبال ایران شکل گرفت.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/20 - 5 ماه پیش
خبرورزشی: انتخاب جدید کارلوس کی روش از بین بازیکنان دورگه یا خارج‎نشین فوتبال ایران، کسی نیست جز «سامان قدوس». بازیکنی با پدر و مادر ایرانی و اهل شهر زیبای اهواز که در سوئد متولد شده و در فوتبال این کشور تا رسیدن به تیم ملی رشد کرده است.
سامان از باشگاه اوسترساندس سوئد آمده و شاید به اندازه کافی از فوتبال داخلی ایران خبر نداشته باشد اما به بهانه ای برای دعوا بین سرخابی ها تبدیل شده است. ماجرا از جایی شروع شد که در یک رسانه پرمخاطب در فضای مجازی، عکسی از سامان قدوس با پیراهن قرمز منتشر شد. سپس عده ای عنوان کردند این بازیکن عاشق رنگ قرمز است و قطعا از بچگی پرسپولیسی بوده!
از طرف دیگر، استقلالی ها نیز تصویر های متنوعی از سامان با پیراهن استقلال را پیدا کردند و گفتند اگر ملاک پرسپولیسی بودن یک نفر پوشیدن پیراهن قرمز است، اکثر تصویر های سامان با پیراهن آبی رنگ ثبت شده و با این حساب او استقلالی است. به هر حال بین هواداران استقلال و پرسپولیس بر سر اینکه سامان طرفدار کدام تیم است، در فضای مجازی و برخی کانال های هواداری، بحث و جدل هایی در گرفته و این در حالی است که سامان شاید هرگز به این سوال فکر هم نکرده که «پرسپولیسی است یا استقلالی!»
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است