مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

فراکسیون حقوق بشر مجلس نسل‎کشی در میانمار را محکوم کرد


فراکسیون حقوق‌ بشر مجلس با صدور بیانیه‌ای نسل‌کُشی مردم مظلوم میانمار را محکوم کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/20 - 5 ماه پیش
خبرگزاری تسنیم: فراکسیون حقوق‌ بشر مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای نسل‌کُشی مردم مظلوم میانمار را محکوم کرد.
متن کامل بیانیه حقوق بشر مجلس به شرح زیر است:
بسمه‌تعالی
نسل‌کشی مسلمانان مظلوم کشور میانمار در حالی صورت می‌گیرد که مجامع حقوق‌بشری (بخوانید دروغ‌بشری) در سکوتی مرگبار و انفعالی تاریخی به سر می‌برند. سایه شوم دلارهای آمریکایی و سعودی که اساس این انفعال را پشتیبانی می‌کند، منجر شده است تا یک پروسه شوم صهیونیستی مبتنی بر نژادپرستی در خودنمایی کند.
واقعیت این است که دول استکباری غرب و خصوصاً امریکا، عملاً جهان را به دو بخش آزاد و قرنطینه سیاسی تقسیم کرده‌اند. در بخش آزاد جهان، این ابرقدرت‌ها هستند که هیچ مرز و حد و قانونی نمی‌شناسند و تجاوز به منافع دیگران و استعمار و استثمار و بردگی ملت‌ها را امری ضروری و کاملاً توجیه شده و منطقی و منطبق با همه اصول و موازین خودساخته و بین‌المللی می‌دانند.
اما در بخش قرنطینه سیاسی که متأسفانه اکثر ملل ضعیف عالم و خصوصاً مسلمانان در آن محصور و زندانی شده‌اند، هیچ حق حیات و اظهارنظری وجود ندارد؛ همه قوانین و مقررات و فرمول‌ها همان قوانین دیکته شده و دلخواه نظام‌های دست‌نشاندگان و در برگیرنده منافع مستکبران خواهد بود و متأسفانه اکثر عوامل اجرایی این بخش همان حاکمان تحمیل‌ شده یا پیروان خطوط کلی استکبارند که حتی فریاد زدن از درد را نیز در درون این حصار‌ها و زنجیر‌ها جرم و گناهی نابخشودنی می‌دانند.
منافع جهان خواران ایجاب می‌کند که هیچ‌کس حق گفتن کلمه‌ای که بوی تضعیف آنان را بدهد یا خواب راحت آنان را آشفته کند ندارد.
فراکسیون حقوق‌ بشر مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت این نسل‌کُشی از دولت، قوه‌ قضائیه، نهادهای حقوق‌ بشری داخلی و خصوصاً سازمان‌های مردم‌ نهاد خواهشمند است تا ضمن پیگیری حقوقی این جنایت تاریخی، صدای مردم مظلوم میانمار را به ملت‌های جهان برسانند.
دولتمردان و نهادهای مسئول بدانند که کم‌کاری در محکومیت و توقف این نسل‌کشی می‌تواند خسارت‌های جبران‌ ناپذیری برای جهان اسلام در بر داشته باشد و امید است با اقدامات مقتضی هر چه سریع‌تر این غائله شوم پایان یابد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است