مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

بازیگر مشهور در نسخه جدید مردان ایکس


مجله اینترنتی راه ما: نسخه جدید فیلم مردان ایکس با نام "نیروی ایکس" پیش تولید خود را آغاز کرده و سال 2019 اکران خواهد شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/20 - 5 ماه پیش
تاکنون حضور رایان رینولدز بازیگر Actor مطرح فیلم‌های همچون مردان ایکس، ددپول و مشعل سبز در فیلم نیروی ایکس قطعی شده اما هنوز از سایر بازیگران نامی به میان نیامده است.
درو گودارد در کنار راب لیفاید نگارش فیلمنامه این اثر را در دست دارند و پس از پایان آن خود گودارد کارگردانی این نسخه از فیلم سینمایی Movie مردان ایکس را انجام خواهد داد.
هم اکنون نسخه مجزایی از مردان ایکس به نام "تاریکی ققنوس" در مرحله فیلمبرداری قرار دارد. فیلمبرداری جدیدترین نسخه از فیلم هیجان‌انگیز "مردان ایکس" با نام "تاریکی ققنوس" با کارگردانی "سیمون کینبرگ" آغاز شد.
وی تاکنون سه نسخه از این فیلم را تهیه‌کنندگی کرده و در حال حاضر علاوه بر تهیه‌کنندگی "مردان ایکس-جهش یافته جدید"، کارگردانی این نسخه را نیز بر عهده دارد.
تاکنون حضور بازیگرانی همچون "مایکل فستبندر، "جیمز مک‌آوی"، "جنیفر لارنس"، "جسیکا چیستن، "نیکولاس هولت" و "سوفیا ترنر" در این فیلم قطعی شده است. این درحالی است که با خداحافظی هیو جکمن" از این مجموعه دیگر شاهد حضور شخصیت "ولوورین" نخواهیم بود.
بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این فیلم 2 نوامبر 2018 اکران بین‌المللی خود را آغاز خواهد کرد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است