مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

آخرین اخبار از بررسی طرح «مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا»


سخنگوی شورای نگهبان از بررسی طرح «مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا در منطقه» در جلسات مستمر این شورا خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/20 - 5 ماه پیش
خبرگزاری تسنیم: سخنگوی شورای نگهبان از بررسی طرح «مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا در منطقه» در جلسات مستمر این شورا خبر داد.
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان، با اشاره به آخرین نتایج بررسی طرح «مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه» در شورای نگهبان، گفت: این طرح در جلسات هفته گذشته شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفته و در دستور کار جلسه این هفته نیز قرار دارد.
وی افزود: در نشست‌های هفته گذشته شورای نگهبان موادی از طرح «مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه» مورد بررسی قرار گرفت، اما اعضا در بخش‌هایی ابهاماتی به آن وارد کردند.
سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: بررسی طرح «مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه» در شورای نگهبان هنوز پایان نیافته و درباره ابهامات به مجلس اظهارنظر می‌کنیم.
کدخدایی در پایان خاطرنشان کرد: طرح «مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه» در جلسات مستمر شورای نگهبان مورد بررسی قرار می‌گیرد که پس از بررسی‌های نهایی نظر خود را به مجلس اعلام می‌کنیم.  
به گزارش تسنیم، طرح «مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه» در جلسه 22 مرداد مجلس شورای اسلامی تصویب شده است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است