مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

حماس: صحبت از مبادله اسرای جدید عاقلانه نیست


نایب رئیس دفتر سیاسی حماس معتقد است در سایه عدم پایبندی رژیم صهیونیستی به توافقنامه‌های امضا شده در قاهره، صحبت کردن درباره مبادله اسرای جدید عاقلانه نیست.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/20 - 5 ماه پیش
خبرگزاری تسنیم: موسی ابو مرزوق نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی "حماس" تاکید کرد که مصر آمادگی خود برای کاهش محاصره باریکه غزه در راستای تفاهمات اخیر را اعلام کرده است.
وی در راس هیاتی از رهبران حماس در خارج وارد قاهره ـ پایتخت مصر ـ شده است، خاطر نشان کرد که «در صورت لغو تمامی اقدامات اتخاذ شده علیه نوار غزه، ما آماده انحلال کمیته اداری هستیم.»
این عضو ارشد حماس درباره اخبار منتشر شده در رسانه ها مبنی بر اینکه هیات حماس در قاهره درباره مبادله اسرا با رژیم صهیونیستی بحث خواهد کرد، تصریح کرد که تا زمانی که اسرای آزاد شده در جریان مبادله وفاداری به آزادگان که دوباره توسط رژیم صهیونیستی بازداشت و روانه زندان شده اند، آزاد نشوند، نمی توان درباره مبادله اسرای جدید بحث کرد.
ابو مرزوق تاکید کرد که در سایه عدم پایبندی رژیم صهیونیستی به توافقنامه های امضا شده در قاهره، صحبت کردن درباره مبادله اسرای جدید عاقلانه نیست.
هیاتی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی "حماس" در خارج به ریاست موسی ابو مرزوق همزمان با سفر هیاتی از رهبران حماس در غزه به ریاست اسماعیل هنیه راهی قاهره شده است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است