مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

تیم ملی کره جنوبی جای ایران را گرفت


دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال ایران و روسیه 18 مهر ماه سال جاری در ورزشگاه شهر کازان، مرکز جمهوری تاتارستان برگزار خواهد شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/20 - 5 ماه پیش
خبرگزاری تسنیم: دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال ایران و روسیه 18 مهر ماه سال جاری در ورزشگاه شهر کازان، مرکز جمهوری تاتارستان برگزار خواهد شد.
روس‌ها 3 روز پیش از بازی با ایران دیداری با کره‌جنوبی در شهر مسکو برگزار خواهند کرد. کره‌ای‌ها اصرار به انجام این بازی در پایتخت روسیه داشتند و به همین خاطر بازی ایران و روسیه به ورزشگاه شهر کازان انتقال داده شد.
ویتالی موتکو، معاون نخست‌وزیر روسیه و رئیس کمیته سازماندهی جام‌جهانی 2018 در این رابطه اظهار داشت: کره‌جنوبی می‌خواست در مسکو بازی کند. هر چند محل‌های دیگری نیز وجود داشت که تجربه جدیدی برای شهرهای میزبان می‌توانست باشد. کره‌جنوبی و ایران 2 تیم در سطح بالا هستند که روسیه با آنها بازی خواهد کرد. امیدوارم استقبال خوبی از این بازی‌ها شود.
پیش از این فیفا اعلام کرده بود که تیم ملی فوتبال روسیه در روز 18 مهر ماه سال جاری به مصاف آرژانتین می‌رود. خبری که از سوی روس‌ها تایید نشد و آنها در همین روز رودرروی ایران قرار می‌گیرند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است