مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

مشوقان فتنه 88، فاجعه میانمار را حمایت می کنند


سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به نقشه امریکا و اسراییل برای منطقه خاورمیانه تاکید کرد: مشوقان فتنه 88 امروز حامیان کشتار مسلمانان در میانمار هستند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
خبرگزاری فارس: حجت الاسلام احد آزادی خواه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در تجمع امروز دانشجویان مقابل سازمان ملل گفت: در جمهوری اسلامی ایران اولین کسی که علیه جنایات میانمار موضع گیری کرد شخص رهبر انقلاب اسلامی بودند و این گویای حضور رهبری جامع الشرایط در راس نظام اسلامی است که‌ علیه ظلم ظالمان موضع می گیرند.
وی ادامه داد: اگر رهبری با بصیرت در میدان باشد اما جوان با بصیرتی در میدان نباشد مشکل ایجاد خواهد شد و حضور جوانانی مانند شما در این مسیر نشان دهند بصیرت شما است.
وی در ادامه با اشاره به نقشه امریکا و اسراییل برای منطقه خاورمیانه تاکید کرد: مشوقان فتنه 88 امروز حامیان کشتار مسلمانان در میانمار هستند.
وی ادامه داد: حرکت صهیونیستی و امریکایی در منطقه در معرفی شیعه انگلیسی از نظر ما مردود است.
وی گفت:  ما حرکتهای تکفیری و داعشی را محکوم می کنیم و معتقدیم هر که دین اسلام‌را به درستی شناخت. عاشق این دین شد و اسلامی که این کشورها نشان می دهند ساختگی است.
 وی گفت: نسل کشی در میانمار محصول توطئه های امریکایی در منطقه است. آنهایی که مدعی عدم رعایت حقوق بشر در ایران هستند بگویند آیا درجمهوری اسلامی که از فرق مختلف شیعه سنی ارمنی و زرتشی نماینده  در پارلمان وجود دارد حقوق بشر رعایت نمی شود یا در کشورهای آنهایی که حتی یک‌بیانیه در قبال مظلومیت مردم مظلوم میانمار صادر نکردند.
وی خطاب به کسانی که در داخل کشور خواستار ارتباط با امریکا هستند گفت: تفکری که‌امروز دنبال ارتباط با امریکاست جنایات امروز میانمار و یمن و مصر را ببینند و عواقب همراهی و نزدیکی با این کشور را درک کند.
 این‌ نماینده مجلس افزود: معتقدیم  تفکر ولایی اموزه های اسلامی و قرانی امروز وحدت‌ افرین است و با تمسک به‌انها پیشرفت خواهیم کرد.
وی در پایان اظهار داشت: رابطه ذلیلانه با امریکایی ها را محکوم می کنیم و هرگز زیر بار این رابطه نخواهیم رفت.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است