مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

شهردار سقز انتخاب شد + عکس


مجله اینترنتی راه ما: برگزاری جلسه ای با حضور ۷ نفر از اعضای منتخب دوره پنجم شورای اسلامی شهر سقز در صحن شورا و با رای گیری مخفی ۲ تن از کاندیداها آقایان دکتر ارسطو یاری و دکتر چیا صالحی بابامیری به مرحله نهایی راه یافتند .

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
امیر زارع زاده، سخنگو شورای اسلامی شهر سقز گفت : پس از شنیدن رای و نظر موافقین و مخالفین وبررسی سوابق کاری ، مدارک تحصیلی ، تجربیات مرتبط و برنامه های ارائه شده اجرایی توسط نامبردگان با محوریت مدیریت شهری سقز و در طی برگزاری مجدد رای مخفی در نهایت آقای دکتر چیا صالحی بابامیری بعنوان شهردار سقز انتخاب شد .
زارع زاده در ادامه بیان کرد : در نبود شهردار بسیاری از امورات شهری با رکود و تعطیلی نسبی همراه بود، سرپرست محترم قانونا اختیارات محدودی داشته ، حقوق پرسنل زحمتکش و خدوم با تأخیر چهار ماهه مواجه بوده و بازپرداخت 74 میلیارد تومان وامهای شهرداری که ماهیانه رقمی بالغ بر یک میلیارد و سیصد میلیون تومان است همگی اعضای شورای شهر را بر آن داشت، برای خروج از وضعیت موجود و خدمت رسانی سریعتر به همشهریان در اسرع وقت شهردار را معرفی نمائیم .
امیر زارع زاده در پایان ضمن تشکر از سرپرست محترم شهرداری افزود : امیدواریم این انتخاب موجبات پیشرفت ، آبادانی و عمران شهری را به دنبال داشته باشد .
..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است