مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

امیرآبادی: حجازی هم حیاکن، رهاکن شنید


مدافع راست سابق استقلال عقیده دارد بازیکنان استقلال دوست ندارند منصوریان از این تیم برود .

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
ایسنا: مهدی امیرآبادی، مدافع سابق استقلال پس از دیدار خیرخواهانه تیم پیشکسوتان و رسانه ورزش در باره این بازی اظهار کرد: بازی خوبی بود و امیدوارم برای یادواره سایر شهدای مدافعان حرم هم بتوانیم چنین بازی‌های یادبودی انجام دهیم و دوستان هم بتوانند در این بازی‌ها همدیگر را ببینند.
وی درباره وضعیت تیم فوتبال استقلال گفت: به نظرم وضعیت استقلال خیلی خوب نیست. در بازی‌های اخیر فشار روانی ناشی از تعویض علیرضان منصوریان روی تیم و بازیکنان و بازیکنان برای اینکه منصوریان برکنار نشود، تلاش کردند که نتیجه بگیرند.
امیرآبادی افزود: البته استقلال بازی زیبایی را به نمایش نگذاشت و فقط توانست سه امتیاز بازی را بگیرد. امیدوارم در هفته‌های آینده استقلال بازی‌های زیبایی به نمایش بگذارد و همچنین نتیجه هم بگیرد.
او در پاسخ به این سوال که مشکل تیم استقلال چیست که نمی‌تواند آن طور که از این تیم انتظار می‌رود، در لیگ برتر نتیجه بگیرد، گفت: مشکل خاصی دیده نمی‌شود. اخیر بر علیه منصوریان شعار "حیا کن، رها کن" در ورزشگاه شنیده شده است که این شعار برای مربیان مختلف استقلال مانند، مرحوم حجازی، مرفاوی و حتی آقای قلعه‌نویی با وجود افتخارات زیادی که دارد، رخ داده است. به نظر من تماشاگران باید صبر داشته باشند تا تیم‌شان مانند پارسال به لیگ برگردد و امیدوارم استقلال هم با انجام بازی‌های زیبا باعث بازگشت تماشاگران به ورزشگاه و آشتی آن‌ها با تیم‌شان شود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است