مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

قربانی با «فروغ» در برج میلاد روی صحنه رفت


تازه ترین کنسرت آلبوم «فروغ» به آهنگسازی سامان صمیمی و خوانندگی علیرضا قربانی در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
خبرگزاری مهر: علیرضا قربانی در ادامه تور کنسرت های آلبوم «فروغ» به آهنگسازی سامان صمیمی این بار در مرکز همایش های برج میلاد تهران میزبان علاقه مندان موسیقی ایرانی بود. وی در این کنسرت که با استقبال خوب مخاطبان همراه بود قطعات منتخب تازه ترین اثر موسیقایی خود را به طرفداران ارائه داد.
علیرضا قربانی تیرماه سال جاری نیز به مدت چهار شب در تالار وحدت اجرا داشت و پس از آن تور کنسرت‌هایش را در شهرهایی نظیر اهواز، رشت، کرج، تبریز، بروجرد و قزوین برگزار کرد.
«میخانه در افتاده»، «شهره شهر» از جمله قطعاتی بودند که در این کنسرت و در قالب یک پرفورمنس تصویری موسیقایی به کارگردانی رضا موسوی اجرا شد اما یکی از بخش‌های جالب این کنسرت که تصاویر و ویدdوهای آن از داخل سالن در فضای مجازی منتشر شد مربوط به اجرای تصنیف «بی‌قرار» بود که برای اجرای این اثر علیرضا قربانی، سامان صمیمی، میلاد محمدی و پویا سرایی به جلو آمدند و روی استیج نشستند.
 آنها در این بخش به ترتیب سه‌تار، مشتاق، سه‌تار و شورانگیز می‌نواختند و زکریا یوسفی هم با نوازندگی دف همراهی‌شان می‌کرد این در حالی است که همخوانی این نوازنده‌ها با علیرضا قربانی و همچنین نوع اجرای آنها با استقبال جالب حاضران مواجه شد.
«مستانه می‌گریزی»، «عاشقانه»، «سجده عقل» و «فروغ» هم سایر قطعات این کنسرت بودند. در پایان برنامه هم که به همت موسسه «ققنوس» برگزار شده بود به دلیل درخواست‌های حاضران، قطعه «ارغوان» به آهنگسازی مهیار علیزاده و «مدار صفر درجه» به آهنگسازی فردین خلعتبری به عنوان قطعات بیز اجرا شد.
سامان صمیمی آهنگساز و نوازنده کمانچه، تار، پویا سرایی نوازنده سنتور و سه‌تار، میلاد محمدی نوازنده تارو شورانگیز، نیلوفر محبی نوازنده ویولن، امین عطایی نوازنده ویولن، پریسا پیرزاده نوازنده ویولا، ماکان خویی نژاد نوازنده ویولن‌سل، فرشید پاتینیان نوازنده کنترباس، زکریا یوسفی نوازنده سازهای کوبه‌ای و همایون نصیری نوازنده سازه‌های کوبه‌ای اعضای ارکستر علیرضا قربانی در این برنامه بودند
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است