مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

نام آیفون های جدید اپل مشخص شد


اطلاعاتی که از فیرمویر IOS11 شرکت اپل بدست آمده حکایت از‌ آن دارد که پرچمدارهای جدید اپل در حوزه گوشی‌های هوشمند با عنوان iPhone X، آیفون 8 و آیفون 8 پلاس رونمایی خواهند شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
وب سایت نقدستان - شهروز چرکچی: اطلاعاتی که از فیرمویر IOS11 شرکت اپل بدست آمده حکایت از‌ آن دارد که پرچمدارهای جدید اپل در حوزه گوشی‌های هوشمند با عنوان iPhone X، آیفون 8 و آیفون 8 پلاس رونمایی خواهند شد.
همان‌طور که می‌دانید رویداد رونمایی از آیفون‌های جدید اپل روز سه شنبه 12 سپتامبر برابر با 21 شهریورماه برگزار خواهد شد. در حالی که تا پیش از این انتظار می‌رفت آیفون جدید اپل که به مناسبت دهمین سالگرد عرضه آیفون به بازار رونمایی می‌شود، آیفون 8 یا حتی آیفون ادیشن نام گیرد حالا اطلاعاتی از فیرمویر IOS 11 بدست آمده که نشان می‌دهد این محصول با نام آیفون ایکس معرفی می‌شود.
 نکته قابل توجه اینکه دو آیفون دیگر اپل که انتظار می‌رفت با مشخصات سخت‌افزاری پایین‌تر و نام آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس روانه بازار شوند، قرار است نام آیفون 8 و آیفون 8 پلاس را یدک بکشند. آن‌طور که از شواهد امر پیداست، اپل این‌بار سنت دیرینه خود یعنی اضافه کردن حرف S به انتهای نام آیفون‌های خود را راها کرده است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است