مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

iOS 11 اسرار آیفون ۸ را فاش کرد


چیزی تا معرفی رسمی آیفون ۸ یا آیفون X باقی نمانده است و ما تا چند روز دیگر رسما با ویژگی‌های این تلفن همراه هوشمند آشنا خواهیم بود؛ اما از آنجایی که نسخه نهایی یا Gold Master سیستم عامل iOS 11‌ در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است، بسیاری از ویژگی‌های آیفون ۸ لو رفته است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: چیزی تا معرفی رسمی آیفون ۸ یا آیفون X باقی نمانده است و ما تا چند روز دیگر رسما با ویژگی‌های این تلفن همراه هوشمند آشنا خواهیم بود؛ اما از آنجایی که نسخه نهایی یا Gold Master سیستم عامل iOS 11‌ در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است، بسیاری از ویژگی‌های آیفون ۸ لو رفته است.
تا این جا مشخص شده که iOS 11 از والپیپرهای جدیدی بهره می‌برد و ایموجی‌هایی انیمیشنی هم دارد. این ایموجی‌ها با استفاده از صدا و حالت صورت کاربران می‌توانند احساسات را منتقل کنند. به طور مثال می‌توانید به وسیله دوربین جلو صورت‌تان را روی یک ایموجی قرار دهید و آن را برای سایرین بفرستید.
از دیگر اطلاعاتی که در از iOS 11 به دست آمده، نسل دوم هدست بی‌سیم AirPods است. البته نسل جدید این هدست‌ها تغییر زیادی در مقایسه با مدل قبلی نداشته و تنها تغییر این است که چراغ بدنه شارژر این هدست به جای اینکه داخل باشد در خارج قرار گرفته است. در این حالت کاربران می‌توانند متوجه شوند که چه مقدار از شارژ AirPods 2 باقی مانده.  تغییراتی هم رابط کاربری دوربین به وجود آمده که یک حالت DSLR را پیش روی کاربران قرار می‌دهد و می‌توان به وسیله آن در نورهای مختلف عکس‌های با کیفیتی ثبت کرد.
همچنین حالت فیلم‌برداری با کیفیت‌های مختلف هم مشخص شده است:
فیلم‌برداری با کیفیت ۱۰۸۰p و سرعت ۲۴۰ فریم برثانیهفیلم‌برداری با کیفیت ۴K و سرعت ۲۴ فریم برثانیهفیلم‌برداری با کیفیت ۴K و سرعت ۶۰ فریم بر ثانیههمچنین گفته شده که ویژگی Tone Display هم روی آیفون ۸ یا آیفون X وجود دارد که باعث شده میزان سفیدی صفحه نمایش با توجه به نور محیط تغییر کند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است