مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

علی نصیریان: تا جایی که توان دارم به بازیگری ادامه می دهم


مجله اینترنتی راه ما: علی نصیریان از معدود بازیگرانی است که همه نسل هها او را دوست دارند و وی را یک اسطوره بازیگری می دانند. وی می گوید تا جایی که در توان دارد می خواد به بازیگری ادامه دهد اما درباره شهاب حسینی نیز حرف های جالبی زده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
به نظر من شهاب حسینی در تئاتر و سینما Cinema انسان با فرهنگی است. با توجه به تحصیلات تئاتری کاملاً به این عرصه مسلط بوده و من از پس این نمایش به خوبی بر آمده است.
علی نصیریان بازیگر Actor سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص حضور طولانی مدت خود روی صحنه نمایش "اعتراف" به کارگردانی شهاب حسینی گفت: اجرای نمایشی مثل اعتراف در این سن شور و هیجان خاص و بسیار بالایی را برای من به همراه دارد. البته در کنار این شور و هیجان سختی‌هایی هم هست که تحمل می‌کنم. شهاب پسر با استعداد، با فرهنگ و با اخلاقی است و در کنار این‌ها سواد بسیار بالایی در کارش دارد.
وی در همین راستا ادامه داد: دلبستگی من به این کار یعنی بازیگری و ارتباط همیشگی با مردم باعث شده تا سختی کار را تحمل کنم. البته سختی غیر قابل تحملی هم در میان نیست و منظورم از سختی خستگی‌هایی است که این مدت زیاد، به همراه دارد.
بازیگر نقش بزرگ آقا در سریال شهرزاد تجربه همکاری با شهاب حسینی را اینگونه توصیف کرد: کار با شهاب حسینی بسیار خوب و لذت بخش است. شهاب پسر با استعداد، با فرهنگ و با اخلاقی است و در کنار این‌ها سواد بسیار بالایی در کارش دارد. به نظر من شهاب حسینی در تئاتر و سینما انسان با فرهنگی است. با توجه به تحصیلات تئاتری کاملاً به این عرصه مسلط بوده و از پس این نمایش به خوبی بر آمده است.
نصیریان در خصوص تصمیم خود برای ادامه گفت: می‌خواهم تا جایی که توان دارم به بازیگری ادامه دهم. برای یک پروژه جدید صحبت‌های شده اما هنوز به نتایج قطعی نرسیده است اما به احتمال فراوان بار دیگر در سریالی برای شبکه خانگی حضور خواهم داشت...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است