مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

پرسپولیس در امارات، به یاد 5 فصل پیش!


مجله اینترنتی راه ما: سرخپوشان پایتخت خاطرات بسیار خوبی از دیدار در امارات دارند و یکی از این خاطرات، به پیروزی پرگل در بهار 91 مربوط است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
پرسپولیس در آن فصل اگرچه نتایج لازم در لیگ برتر را نگرفته بود؛ اما با تیم پرستاره خود در آسیا به پیروزی های زیادی رسید. آن ها در تهران با 6 گل الشباب را مغلوب کردند و با امید یک پیروزی دیگر راهی امارات شدند.
مصطفی دنیزلی سرمربی وقت تیم پرسپولیس، آسمیر آودوکیچ را در دروازه علی کریمی، مهدی مهدوی کیا، محمد نوری و حسین بادامکی را در خط هافبک و ایمون زاید و جواد کاظمیان را در خط حمله داشت و در دوبی، از حمایت حداکثری هواداران ایرانی نیز بهره مند بود. بازی با گل دیدنی سفید پوشان اماراتی آغاز شد؛ اما قرمزهای ایران پس از گل زودهنگام حریف، بازی را در دست گرفتند و پس از حملات متوالی، در آخرین دقایق نیمه اول دروازه اسماعیل را با ضربه سر ایمون زاید باز کردند.
در نیمه دوم هم نماینده ایران نبض بازی را در دست داشت و در همان دقایق اولیه مهرداد پولادی با شوتی دیدنی، گل از راه دور الشبابی ها را پاسخ داد.
بعد از این گل، شاگردان دنیزلی با آرامش خاطر بیشتری بازی کردند و اگر دقت بیشتری داشتند، می توانستند پیروزی پرگل تری را نیز رقم بزنند؛ اما این نتیجه تا دقیقه 89 روی اسکوربورد باقی ماند تا این که حسین بادامکی پس از دریبل زیبا و عبور دادن توپ از بین پاهای مدافع تیم الشباب دروازه حریف را برای سومین بار فرو ریخت و ورزشگاه را غرق در خوشحالی کرد.
حالا سرخ ها برای صعود به امارات رفته اند و برای رسیدن به این مهم، باید گلزنی کنند. دست برانکو بیشتر از دنیزلی در خط حمله باز است؛ اما نمیتوان الشباب را با رقیب فعلی پرسپولیس یعنی الاهلی عربستان قیاس کرد. سرخ ها اگر مثل آن دیدار 3 گل وارد دروازه رقیب کنند شانس بسیار زیادی برای رسیدن به جمع 4 تیم برتر آسیا خواهند داشت...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است