مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

مهار حریق خط لوله انتقال نفت لب سفید به اهواز


رئیس اداره HSE شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با تاکید بر مهار و اطفای آتش سوزی خط لوله انتقال نفت این شرکت در حومه دزفول، از پایان عملیات ترمیم این خط لوله خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
خبرگزاری مهر: رئیس اداره HSE شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با تاکید بر مهار و اطفای آتش سوزی خط لوله انتقال نفت این شرکت در حومه دزفول، از پایان عملیات ترمیم این خط لوله خبر داد.
به گزارش وزارت نفت؛  سهراب ترکیان با اعلام این خبر، افزود: ساعت ۲۰:۲۰ روز جمعه (۱۷ شهریور) خط لوله ای که نفت تولیدی واحد لب سفید را به اهواز منتقل می کند توسط افراد ناشناس مورد دستکاری قرار گرفت و طعمه حریق شد.
رئیس اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ادامه داد: به محض اطلاع از این حادثه، گروهی متشکل از پرسنل عملیاتی، فنی و پشتیبانی این شرکت در محل حادثه حضور یافتند و پس از حدود ٣ ساعت تلاش توانستند با همکاری آتش نشانی دزفول آتش را مهار کنند.
ترکیان تاکید کرد: با بکارگیری تمهیدات فنی لازم، عملیات ترمیم و مرمت این خط لوله، علیرغم صعب العبور بودن منطقه و تاریکی شب بلافاصله پس از اطفای حریق آغاز شد.
وی در پایان گفت: با تلاش گروه تعمیرات خط لوله شرکت نفت و گاز مسجد سلیمان، بامداد روز شنبه ترمیم خط لوله۲۰ اینچنفت لب سفید به اهواز به پایان رسید و از ساعت ۲ بامداد نفت مجددا در این خط لوله جاری شد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است