مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

شرط صدور کارت مربیگری علی کریمی در نفت


مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ اعلا م کرد: باشگاه نفت هنوز مکاتبه‌ای برای جدایی از حمید درخشان و حضور علی کریمی به جای او با سازمان لیگ انجام نداده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
خبرگزاری فارس: فریبرز محمودزاده درمورد وضعیت تغییر سرمربی تیم فوتبال نفت تهران و آمدن علی کریمی به جای حمید درخشان گفت: در بحث نقل و انتقال کادر فنی و مربیان تفاوت‌هایی با زمان نقل و انتقالات بازیکنان وجود دارد اولین تفاوت این است که تغییر مربیان در تیم‌ها مشمول زمان نیست و در واقع هر باشگاه می‌تواند در هر زمانی که تمایل داشت کادر فنی‌اش را تغییر دهد و این مساله فقط محدود به زمان نقل و انتقالات نخواهد بود.
وی افزود: تفاوت دیگر تغییر مربیان با جابجایی بازیکنان این است که هر باشگاه به هر تعدادی که مایل بود می‌تواند کادر فنی‌اش را تغییر بدهد و در واقع تعویض کادر فنی و مربیان در هر باشگاه به صورت نامحدود است. اما برای پیگیری حق و حقوق کادر فنی حوزه تخصصی در این مورد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و همچنین کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ است.
رئیس کمیته نقل و انتقالات تصریح کرد: تا زمانی که باشگاهی مکاتبه‌ای با سازمان لیگ برای فسخ قرارداد یا پایان همکاری با یک مربی یا کادر فنی نداشته باشد نمی‌توان از مربی جدیدی را جذب کند و باشگاه نفت تهران تا این لحظه که من با شما صحبت می‌کنم هیچ مکاتبه  و درخواستی مبنی بر تغییر کادر فنی و اینکه دیگر قادر به ادامه همکاری با حمید درخشان نیست برای ما ارسال نکرده است.
وی افزود: در صورتی که باشگاه نفت تهران چنین نامه‌ای را به سازمان لیگ ارسال کند و خواهان حضور علی کریمی و دستیارانش روی نیمکت مربیگری نفت باشد کارت مربیگری برای علی کریمی و دستیارانش صادر می‌کنیم اما حمید درخشان هم قطعا می‌تواند در محاکم حقوقی فوتبال یعنی کمیته انضباطی و کمیته تعیین وضعیت اعلام دعوی و مطالبه حق و حقوق خود را کند. این سیر اداری و حقوقی برای همه باشگاه‌های حاضر در فوتبال ایران است و باشگاه نفت تاکنون مکاتبه‌ای با ما برای تغییر کادر فنی نداشته است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است