مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

پیام تبریک معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی به جلیلوند و محمدزاده


دکتر ابراهیم داروغه زاده کسب جایزه معتبر بهترین کارگردانی و بازیگری بخش افق های جشنواره بین المللی فیلم ونیز را تبریک گفت.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
خبرگزاری صبا: دکتر ابراهیم داروغه زاده کسب جایزه معتبر بهترین کارگردانی و بازیگری بخش افق های جشنواره بین المللی فیلم ونیز را تبریک گفت.
معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی کسب جایزه معتبر بهترین کارگردانی و بازیگری بخش افق های جشنواره بین المللی فیلم ونیز را به وحید جلیلوند و نوید محمد زاده و همچنین جايزه بهترين فيلمنامه جشنواره فیلم مونترال را به حسین نمازی را تبریک گفت. متن پیام تبریک دکتر ابراهیم داروغه زاده معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی به این شرح است:
بنام خداوند خالق زیباییها
هنرمندان فرهیخته و گرامي
جناب آقایان وحید جلیلوند، نوید محمدزاده و حسین‌نمازی
دریافت جایزه معتبر بهترین کارگردانی و بازیگری بخش افق های جشنواره بین المللی فیلم ونیز و جايزه بهترين فيلمنامه جشنواره فیلم مونترال گوارای وجودتان باد.
این روزها سینمای ایران در بحبوبه خشونت های ناعادلانه و ظالمانه علیه بشریت و در میان انواع هجمه های غیرفرهنگی به شخصیت والای انسانی در اقصی نقاط دنیا، بهترین رسانه برای یادآوری و انتقال مفاهیم اخلاقی به جهانیان است.
تلاش و موفقیت فعالان عرصه فرهنگ و هنر ایران زمین، فارغ از شادی آفرینی برای علاقمندان به هنر هفتم، بیشتر ازین منظر ستودنیست که در قالب تصویر و با درخشش های متعدد در محافل جهانی، دِین خود را در بسط اندیشه های والا و ماندگار به جامعه انسانی ادا می كند.
با ابراز شادمانی و تبریک بمناسبت کسب این ‌جایگاه شایسته، برای همه سینماگران کشورم آرزوی توفیق بیشتر در مسیر تحقق سینمای اندیشه ورز و متعالی دارم.
دکتر ابراهیم داروغه زاده
معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است