مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

انتخاب رسمی کریمی در انتظار نامه باشگاه نفت


مجله اینترنتی راه ما: رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ می گوید که باشگاه نفت هنوز به صورت رسمی هیچ نامه ای به سازمان لیگ نداده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
در مورد بحث هایی که در چند روز گذشته و پس از انتخاب علی کریمی به عنوان سرمربی تیم نفت تهران و همینطور انتقادات درخشان سرمربی سابق نفت تهران به انتخاب کریمی مطرح کرده، می گوید: تا این لحظه هیچ گونه مکاتبه رسمی از سوی باشگاه نفت تهران نشده، که در آن خواهان جدایی درخشان باشند.
محمودزاده با ذکر این نکته که قوانین نقل و انتقالاتی طبق قوانین فیفا برای بازیکن و مربی متفاوت است، ادامه می دهد: قوانین تعویض مربی و کادر فنی با قوانین نقل و انتقالاتی بازیکنان متفاوت است؛ تفاوت اصلی هم در این است که نقل و انتقالات برای بازیکنان در دایره زمانی خاصی اتفاق می افتد؛ اما برای مربیان نه و مشمول زمان نمی شود؛ یعنی باشگاه نفت طبق قوانین می تواند اقدام به تغییر مربی خود کند.
محمودزاده در پایان با اشاره به اینکه هنوز باشگاه نفت درخواستی رسمی نداشته، عنوان می کند: باشگاه نفت زمانی می تواند سرمربی تیم خود را تغییر دهد که خواهان جدایی رسمی درخشان باشد و آن وقت می توانند علی کریمی را جایگزین کنند که تاکنون این موضوع مطرح نشده است. در صورت انجام مکاتبه رسمی آقای کریمی می تواند کارش را شروع کند و آقای درخشان هم می تواند طبق قوانین پیگیر حق و حقوق خود باشد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است