Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

بليت مهر ماه قطارهای رجا چه زمانی عرضه می‌شود؟


فروش بلیت قطار‌های رجا حدفاصل تاریخ‌های ۱، ۱ لغایت ۳۰ مهر ماه ۹۶، از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۰ شهریور ماه آغاز می‌شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 3 ماه پیش
خبرگزاری میزان: فروش بلیت قطار‌های رجا حدفاصل تاریخ‌های ۱، ۱ لغایت ۳۰ مهر ماه ۹۶، از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۰ شهریور ماه آغاز می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت حمل و نقل ریلی رجا، بیان کرد: فروش بلیت قطار‌های مسافری کلیه محور‌ها به صورت همزمان از کلیه کانال‌های فروش شرکت رجا از ساعت ۱۰ صبح همین تاریخ انجام می‌شود.
بعد از ارائه روش‌های مختلف فروش بلیت قطار‌های رجا از جمله: اینترنتی، اپلیکیشنی، تلفنی از طریق سامانه ۱۵۳۹، نمایندگی‌های مجاز سراسر کشور، این شرکت اخیراً فروش بلیت از طریق "ربات" تلگرام و اپلیکیشن "آپ" را به کانال‌های فروش خود اضافه کرده است.
هموطنان می‌توانند با ثبت نشانی RajaTicketBot@ در تلگرام خود، عضو این ربات تلگرام شده و برای تهیه بلیت قطار‌های رجا اقدام کنند.
متقاضیان جدید عضویت در سامانه "آپ" نیز با ارسال عدد یک توسط پیامک به شماره ۲۰۰۰۷۳۳ و نصب برنامه "آپ" در گوشی‌های تلفن همراه خود می‌توانند در کنار سایر اعضای فعلی این نرم افزار با انتخاب گزینه خرید بلیت قطار اقدام به تهیه بلیت کنند.
شرکت رجا به منظور اطلاع رسانی تخفیفات دوره‌ای و لحظه‌ای بلیت قطار‌های خود، چندی پیش کانال تلگرامی "سفر ارزان" safararzan۱۵۳۹@ را نیز راه اندازی کرد.
هم‌وطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطار‌های رجا اعم از: نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و ... می‌توانند به صورت شبانه‌روزی از سراسر کشور با سامانه‌ی ارتباط با مشتریان این شرکت از طریق شماره تلفن ۱۵۳۹ تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی: www.raja.ir مراجعه کنند.
شماره پیامک ۳۰۰۰۱۳۹ شرکت رجا نیز آماده دریافت نظرها، انتقادات و پیشنهاد‌های متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطار‌های این شرکت است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است