مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

۶۰۰ رسانه داوطلب حضور در نمایشگاه مطبوعات


مجله اینترنتی راه ما: ر پایان مهلت تمدید شده برای ثبت‌نام نمایشگاه مطبوعات حدود ۶۰۰ رسانه در قالب ۵۴۰ درخواست با مراجعه به سایت نمایشگاه مطبوعات، ثبت‌نام و حدود ۱۳ هزار متر‌مربع از فضای مصلی را رزرو کردند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اجتماعی: در پایان مهلت تمدید شده برای ثبت‌نام نمایشگاه مطبوعات حدود ۶۰۰ رسانه در قالب ۵۴۰ درخواست با مراجعه به سایت نمایشگاه مطبوعات، ثبت‌نام و حدود ۱۳ هزار متر‌مربع از فضای مصلی را رزرو کردند.
در میان ثبت‌نامهای انجام شده، ۸۲ روزنامه و موسسه مطبوعاتی، ۶۰ هفته‌نامه، ۹۵ ماهنامه، ۲۲ خبرگزاری و ۹۷ پایگاه خبری با مراجعه به وبسایت نمایشگاه به نشانی pressexpo.ir نسبت به ثبت‌نام اولیه اقدام کردند.
بنابر تصمیم شورای سیاستگذاری بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات، رسانه‌هایی که پس از مهلت مقرر درخواست حضور در نمایشگاه داشته باشند، در فهرست ذخیره قرار می‌گیرند تا در صورت امکان، نسبت به حضور آن‌ها اقدام شود.
شایان ذکر است گروه‌بندی و متراژ انتخاب شده از سوی متقاضیان در هنگام پیش ثبت‌نام، درخواست پیشنهادی رسانه خواهد بود و ستاد برگزاری تعهدی برای تأمین همان گروه انتخابی و متراژ درخواستی ندارد.
بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات در نیمه اول آبان ماه در مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.
جدول متقاضیان حضور در نمایشگاه بدون احتساب ادارات کل ارشاد استان‌ها و روابط عمومی دستگاه‌های دولتی، بر اساس حروف الفبا از این قسمت قابل مشاهده است...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است