مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

برنامه دومین سالگرد هادی نوروزی اعلام شد


دومین سالگرد پرواز ابدی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در هفته ابتدایی مهرماه برگزار خواهد شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 4 ماه پیش
خبرورزشی: بامداد روز 9 مهرماه سال 1394 یکی از تلخ ترین اتفاقات در تاریخ فوتبال این مملکت رقم خورد و هادی نوروزی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس بر اثر ایست قلبی، دنیا را بدرود گفت.
حالا و در آستانه دومین سالگرد فوت هادی، خانواده و دوستان او در پی تدارک برگزاری مراسمی هستند و برنامه‎ریزی‎هایی در این مورد با رئیس اداره کل ورزش و جوانان بابل انجام داده‎اند. در وهله اول، باتوجه به اینکه امسال، روز 9 مهرماه مصادف شده با عاشورای حسینی، تغییراتی در مراسم ایجاد خواهد شد و این مراسم در روز پنجشنبه 6 مهرماه و از ساعت 14 و 24 دقیقه آغاز می‎شود.
با توجه به اینکه در آن تاریخ دیداری در لیگ برتر و لیگ یک برگزار نمی‎شود، این انتظار وجود دارد که دومین سالگرد پرواز ابدی کاپیتان سرخپوشان با استقبال اهالی فوتبال مواجه شود. با این حال هنوز به صورت قطعی در مورد مکان برگزاری این مراسم، مشخص نیست و کمیته برگزاری دومین سالگرد پرواز کاپیتان سرخپوشان در حال تصمیم گیری نهایی در این مورد هستند.
از سوی دیگر، خانواده مرحوم نوروزی در پی آن هستند تا با دعوت از خانواده شهید مدافع حرم «محسن حججی»، در حاشیه این مراسم از رشادت های این شهید والامقام تقدیر کنند. این در حالی است که مراسم در شب هفتم ماه محرم برگزار می شود و به همین علت قرار شده بنری طراحی شود که قسمتی از آن با تصویر شهید حججی به عنوان «شهید مدافع حرم» مزین شود و بخش دیگری از این بنر نیز با تصویر هادی و جمله «کاپیتان مدافع اخلاق» به تصویر درآید. در برنامه ریزی اولیه نیز عنوان شده تمام برنامه ها طی 90 دقیقه به طول بینجامد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است