مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

شارژ 12 میلیون دلاری الاهلی در آستانه سفر به ابوظبی


مجله اینترنتی راه ما: بعد از بحران های مالی ناشی از فسخ قرارداد با خطوط هوایی قطرایرویز به خاطر بحران های سیاسی باشگاه سعودی در آستانه سفر به ابوظبی با شارژ 12 میلیون دلاری مواجه شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
فسخ قرارداد با قطرایرویز باعث شد تا باشگاه الاهلی از حمایت 12 میلیون دلاری خطوط هوایی قطر محروم شود به همین خاطر در ماه های گذشته از نظر مالی با مشکلات عدیده ای روبرو شد که در آستانه بازی حساس با قهرمان ایران در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا این بحران های مالی سرباز کرد.
در شرایطی که اختلافات سیاسی دلیل اصلی فسخ قرارداد با حامی مالی بود با رایزنی های صورت گرفته مقرر شد باشگاه الاهلی از این پس حمایت های مالی خطوط هوایی رسمی عربستان سعودی را پشت سر خود ببیند. به همین خاطر دیروز به صورت رسمی خط هوایی "السعودیه" جانشین قطرایرویز شد تا باشگاه با همان شرایط مالی قبلی که داشت تبلیغات خطوط هوایی رسمی عربستان را روی لباس های خود داشته باشد.
این قرارداد که بالغ بر 12 میلیون دلار در هر سال خواهد بود می تواند بخش زیادی از مشکلات مالی موجود در این باشگاه را برطرف کند. برخی رسانه ها نهایی شدن آن را به حکم دولتی چند هفته گذشته برای حمایت از نمایندگان این کشور در بازی های آسیایی ربط می دهند. با نهایی شدن این موضوع سران باشگاه سعودی از پیراهن رسمی خود در بازی سه شنبه شب برای بازی با پرسپولیس رونمایی کردند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است