مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

دستگیری 6 تیرانداز در عملیات پلیسی کرمانشاه + عکس


مجله اینترنتی راه ما: شش نفر از عاملان تیراندازی در میدان شهدا و خیابان شهدای رحمان پور (کوچه ثبت) استان کرمانشاه دستگیر شدند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
به گزارش گروه حوادث Accidents  مجله اینترنتی راه ما،  سرهنگ محمدرضا آمویی معااون اجتماعی فرماندهی استان کرمانشاه گفت: هفته گذشته دو نفر به دلیل اختلافات شخصی در مقابل خانه یک مرد اقدام به تیراندازی می کنند که در این تیراندازی مرد جوانی مجروح می شود.
وی افزود: این دو نفر پس از متواری شدن توسط ماموران کلانتری 18 سجادیه در اقدامی سریع و به موقع دستگیر و از آنان یک اسلحه کشف شد.
سرهنگ آمویی تصریح کرد: دیگر عوامل مربوط به این اختلاف شخصی در کوچه شهدای رحمان پور (کوچه ثبت) با یکدیگر درگیر شدند و اقدام به تیراندازی کردند که در این حادثه Incident یک نفر مصدوم شد.
وی گفت: عوامل این تیراندازی در کوچه ثبت پیش از حضور ماموران از محل متواری شده و بار دیگر در حوالی میدان شهدا اقدام به تیراندازی کردند که در نتیجه آن چهار نفر در این درگیری مجروح شدند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اعلام کرد: در نهایت با تلاش و پیگیری سریع پلیس Police این شهرستان، هنجار شکنان توسط ماموران کلانتری 18 سجادیه در اطراف میدان شهدا دستگیر شدند.
سرهنگ آمویی با بیان اینکه تا کنون شش نفر در ارتباط با این پرونده دستگیر شده اند، گفت: اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی به منظور دستگیری دیگر عوامل دخیل در این پرونده همچنان ادامه دارد. ..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است