مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

ناگفته هایی از عملیات داعشی ها و شهادت حججی /سر شهید حججی هنوز در اسارت داعشی هاست


مجله اینترنتی راه ما: سعد الله زارعی نوشت: شهید حججی در منطقه الولید عراق بعد از شهادت مثله شده و در جریان تبادل جسد فقط نیمی از او شامل دو پا و قسمتی از نیم تنه تحویل شده و از سینه به بالا یعنی سر ، سینه و دست هایش تحویل نشده و در منطقه تحت تصرف داعش در الولید عراق باقی مانده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 4 ماه پیش
سعدالله زارعی با انتشار پستی در کانال تلگرامش نوشت: مطلبی که به عنوان پشت پرده ایجاد جو تبلیغاتی، توسط سایت هایی منتشر شده است به ما می‌گویند حججی‌ها دو بار شهید می‌شوند؛ در میدان و رودرروی داعش‌ها و در کینه‌توزی‌هایی که برای پوشاندن عظمت حججی‌ها به رویارویی حقیقت می‌آیند.
این نوشته‌ها پر از حقد و کینه است همان حقدی که به شهید کردن حججی‌ها بسنده نمی‌کنند و سر بریده هم ارضاء‌شان نمی‌کند و به مثله کردن بدن آنان دست می‌زنند آنگونه که عمر ابن‌سعد چنین کرد و بعدها اربابان همین سایت‌ها گفتند اسب دوانی بر اجساد شهیدان کربلا و سالارشان افسانه دکان‌داران مرثیه‌سراست تا از هر چه دلخراش‌تر کردن صحنه عاشورا به نان چربتری برسند.
اما واقعیت واقعه چیست؟
ماجرا در شمال منطقه تنف سوریه روی داده است و در این منطقه‌ای که تقریبا فاقد هر عارضه طبیعی بوده است، رزمندگان واحد سیدالشهدا که جمعی عراقی به همراه تعداد کمی ایرانی که عددشان نه ۴۰ نفر که حدود ۲۰۰ نفر بوده، وظیفه داشتند برای بر هم زدن طرح امنیتی امریکا در طول مرزهای شرقی سوریه همان ایجاد منطقه قرق از مرزهای اردن تا مرزهای ترکیه را بر هم بزنند.
البته مجموعه رزمندگانی که از جنوب تا شمال این «نوار قرق» درگیر بوده‌اند هزاران نفر می‌شوند که عمدتا یگان‌های ارتش سوریه هستند و این تعداد حدود ۲۰۰ نفر مربوط به منطقه شمالی تنف بوده است.
در این عملیات که بطور بی‌سابقه از سوی داعش ISIS شبانه به وقوع پیوسته در حد فاصل ۳ تا حدود ۶ صبح صورت گرفته است و در واقع جنگی سخت در گرفته که در نتیجه حدود چهل نفر نیروهای رزمنده شهید و بیش از سی نفر از نیروهای داعش کشته شده‌اند. در این ماجرا دو نفر نیروی ایرانی از جمله یکی از فرماندهان ارزشمند - سردار محمد قمی - به شهادت رسیده است و محسن حججی نیز ابتدا به اسارت در آمده و فردای آن روز در منطقه الولید عراق - واقع در بیابان های جنوب الانبار - که هنوز بخش اعظم آن در سیطره داعش می‌باشد به شهادت رسیده است.
شهید حججی در این ماجرا به همان گونه‌ای که مشهور شده به شهادت رسیده است یعنی سرش از قفا بریده شده است بله در این بین فیلمی پخش شده که مربوط به شهید حججی نیست و اینکه در فضای پر حرارت مجازی فیلمی پخش شود و به شهید حججی نسبت داده شود ربطی به نظام و سپاه ندارد .
چند نکته مهم تکمیلی:
۱ - در عملیات روز یکشنبه داعش که از ماشین های انفجاری و عوامل انتحاری نیز استفاده شده است ، شهید قمی دلاوری بسیاری به خرج می دهد و اگر چه خود به ارزوی مشهورش بین رزمندگان در سوریه می رسد اما مانع شهادت جمع کثیری می شود و ان گونه که رزمندگان این صحنه می گویند اگر تدبیر و دلاوری او نبود تعداد شهدا به بیش از ۱۰۰ نفر می رسید.
۲ - در روز یک شنبه مورد اشاره دو ایرانی دیگر در مناطق اطراف تدمر شهید شده اند که ربطی به قضیه مورد اشاره در تنف نداشته است علی ای حال تعداد شهدای ایرانی در این روز فقط چهار نفر بوده است ؛ دو نفر در تدمر و دو در تنف
شهید حججی در منطقه الولید عراق بعد از شهادت مثله شده و در جریان تبادل جسد فقط نیمی از او شامل دو پا و قسمتی از نیم تنه تحویل شده و از سینه به بالا یعنی سر ، سینه و دست هایش تحویل نشده و در منطقه تحت تصرف داعش در الولید عراق باقی مانده است. در این رابطه امر دایر بوده بین تشییع همین نیمه یا به تاخیر انداختن تشییع تا الحاق بقیه اجزاء بدن شهید...
اخبار اختصاصی حوادث مجله اینترنتی راه ما را از دست ندهید:
سفر شوم دختر ایرانی به اروپا / خانواده این دختر بیچاره شدند!+عکس
مهسا من را به خانه اش برد و از کار شیطانی مان فیلم سیاه گرفت
پیدا شدن جنازه خلبان گمشده پس از 9 ماه در ساحل نکا + عکس
دستگیری محمد جواد ظریف در شیراز / این مرد راز عجیبی داشت!
سرقت ماشین بیخ گوش صاحبش + فیلم
دانشجویان اخراجی رایانه با دزدان همدست شدند!/رییس باند به خارج گریخت
کار کثیفی که نسرین بخاطر مهرداد کرد / آبرویم رفت پشیمانم
حمام خون در جشن عروسی / مرد مسلح چه انگیزه ای داشت؟
بلای کثیفی که بر سر پسر دبیرستانی در بیابان تاریک جنوب تهران آمد + تصویر مرد شیطان صفت
قصاص چشم زندانی بیمار اجرا نمی شود!/این مرد در زندان بیماری عجیبی گرفت
شهره زن شوهر دار بود وقتی گفتم نیستم به صورتم اسید پاشید!/وسوسه شدم و به ستار زنگ زدم
سواستفاده از هیکل ستاره زن برنامه های تلویزیونی / او تصمیم عجیبی گرفت! + عکس
قهرمان «پاآهنی» از زندان به بیمارستان رفت / این مرد نامزدش را کشته است؟!+ عکس
پسرنوجوان دستور مادرش را برای قتل پدر پذیرفت + عکس
انگیزه 12 مرد در تیراندازی های وحشتناک خوزستان چه بود؟!
جزئیات شهادت مامور آگاهی کهگیلویه و بویراحمد + عکس
ماجرای نجات خواهر شوهر 17 ساله توسط عروس درستکار
دستگیری وزیر سابق به جرم داشتن 50 میلیون دلار پول نقد در خانه! + عکس
اقدام سیاه 2 پلیس با 2 دانش آموز دختر در راهرو آپارتمان
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است