مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

پمپ بنزین آمل آتش گرفت +عکس


آتش نشانان آملی با حضور به موقع در محل پمپ بنزین نسبت به اطفاء و مهار کامل آتش سوزی پمپ بنزین ، اقدام کردند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
رکنا: علیرضا اکبری، مدیر عملیات سازمان آتش نشانی آمل گفت: حریق ساعت 8 و 34 دقیقه صبح امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که بلافاصله با اعلام حریق پمپ بنزین سه خودرو به محل حادثه اعزام شد. در کمتر از دو دقیقه یعنی ساعت 8 و 36 دقیقه اولین خودرو به محل حریق رسید . مدیر عملیات سازمان آتش نشانی آمل با اشاره به اینکه آتش نشانان همزمان با اطفای حریق در اولین اقدام نسبت به قطع برق، گاز و شیر اصلی مخزن بنزین اقدام کردند گفت: آتش سوزی در کانال های ارتباطی مخزن و پمپ های سکوی سوخت گیری رخ داد که با استفاده کف فوم سبک و سنگین شعله های آتش مهار و از گسترش آن جلوگیری شد .   وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه به سرنشینان و خودرو های در حال سوخت گیری آسیبی نرسید و با اقدام بموقع کارگران و مسئول جایگاه پمپ بنزین نسبت به تخلیه خودروها از جایگاه اقدام شد.
به گفته وی در این عملیات 5 خودروی سبک و سنگین به همراه 14 آتش نشان حضور داشتند و این عملیات با انجام اقدامات احتیاط و ایمنی، 45 دقیقه به طول انجامید. مدیر عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همچنین گفت: هرگونه اظهار نظر در خصوص علت علت اصلی حریق پمپ بنزین بایستی پس از بررسی دقیق و کارشناسی صورت گیرد.
رکنا: علیرضا اکبری، مدیر عملیات سازمان آتش نشانی آمل گفت: حریق ساعت 8 و 34 دقیقه صبح امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که بلافاصله با اعلام حریق پمپ بنزین سه خودرو به محل حادثه اعزام شد. در کمتر از دو دقیقه یعنی ساعت 8 و 36 دقیقه اولین خودرو به محل حریق رسید .
مدیر عملیات سازمان آتش نشانی آمل با اشاره به اینکه آتش نشانان همزمان با اطفای حریق در اولین اقدام نسبت به قطع برق، گاز و شیر اصلی مخزن بنزین اقدام کردند گفت: آتش سوزی در کانال های ارتباطی مخزن و پمپ های سکوی سوخت گیری رخ داد که با استفاده کف فوم سبک و سنگین شعله های آتش مهار و از گسترش آن جلوگیری شد .
به گفته وی در این عملیات 5 خودروی سبک و سنگین به همراه 14 آتش نشان حضور داشتند و این عملیات با انجام اقدامات احتیاط و ایمنی، 45 دقیقه به طول انجامید.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است